Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2009, 17:50

autor: Jiker

Daty premier DLC do Halo 3 i Gears of War 2

Major Nelson poinformował, że Mythic Map Pack, zapowiadany od dłuższego czasu zestaw nowych map multiplayer do bestsellera Halo 3, dostępny jak dotąd jedynie dla posiadaczy limitowanej edycji Halo Wars, trafi do powszechnej sprzedaży 9 kwietnia. 10 dni wcześniej podobna sytuacja nastąpi z dodatkiem do Gears of War 2.

Wiemy już, na czym ma polegać wielka niespodzianka przygotowana przez Bungie.Major Nelson poinformował, że chodzi tu o Mythic Map Pack, zapowiadany od dłuższego czasu zestaw nowych map multiplayer do bestsellera Halo 3 (około 9 milionów sprzedanych egzemplarzy), dostępny jak dotąd jedynie dla posiadaczy limitowanej edycji Halo Wars. Paczka trafi do powszechnej sprzedaży 9 kwietnia. DLC zostanie wydany w ramach Xbox Live Marketplace i będzie kosztować 800 punktów MS.

Daty premier DLC do Halo 3 i Gears of War 2 - ilustracja #1

Mapa Assembly (Halo 3)

Dodatek tworzyć będą trzy zupełnie nowe mapy przeznaczone do rozgrywki w sieciowym trybie wieloosobowym. Gracze uzyskają możliwość przetestowania lokacji Sandbox, która przeniesie ich w pełne piachu klimaty, Assembly, umiejscowioną w fabryce, oraz Orbital, prezentującą małą, zamkniętą przestrzeń na stacji kosmicznej.

Przy okazji Major Nelson ujawnił dokładną cenę dodatku Snowblind, w którego zagrają posiadacze Gears of War 2. Zestaw czterech map, w tym nieco odmienionej Fuel Depot znanej z części pierwszej, kosztować będzie 800 punktów MS. Jest to kwota na tym samym poziomie, co w przypadku poprzedniego DLC do gry. Dodatek zostanie udostępniony już 31 marca wraz z wielką aktualizacją GoW 2, o której przeczytacie więcej w jednej z naszych poprzednich wiadomości.