Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2009, 18:50

autor: Maciej Śliwiński

Demo Fight Night Round 4 na przełomie maja i czerwca

EA Sports zapowiedziało, że demo najlepszego symulatora boksu – Fight Night Round 4 zostanie wydane w ostatnich dniach maja lub na początku czerwca.

EA Sports zapowiedziało, że demo najlepszego symulatora boksu – Fight Night Round 4 zostanie wydane w ostatnich dniach maja lub na początku czerwca.

Wersja demonstracyjna będzie dostępna w usługach Xbox Live oraz Playstation Network. EA przygotowuje też promocję dla wszystkich fanów boksu. Osoby, które zdecydują się zamówić pełną wersję gry u wybranych sprzedawców przed premierą, otrzymają dostęp do dema wcześniej niż pozostali użytkownicy. Obecnie EA Sports prowadzi negocjacje z kilkoma firmami w tej sprawie.

Demo Fight Night Round 4 na przełomie maja i czerwca - ilustracja #1

Premiera czwartej części Fight Night zapowiedziana jest na czerwiec tego roku. W grze będziemy mogli wcielić się w ponad 40 znanych bokserów. Nie zabraknie tak sławnych pięściarzy, jak: Lenox Lewis, Mike Tyson czy Muhhamed Ali. Polskich fanów boksu ucieszy zapewne informacja, że w FNR4 znajdzie się obecny Mistrz Świata federacji IBF i IBO – Tomasz Adamek.

Największą zaletą Fight Night Round 4 ma być bardzo dobry system fizyki gry. Będzie on wiernie odwzorowywał ciosy, uniki, bloki i zachowanie zawodników podczas walki na ringu. Uwzględnione mają być również takie cechy jak wzrost, waga czy dystans dzielący nas od rywala.

Bokserskie pojedynki będą rozgrywane na autentycznych arenach z całego świata. Całkiem możliwe więc, że będziemy mieli okazję stoczyć walkę, prowadząc Tomasza Adamka, w tak znanych halach jak Madison Square Garden w Nowym Jorku czy Staples Center w Los Angeles. Wiernie odwzorowane mają być również zachowania publiczności oraz praca duetu komentatorów.

Fight Night Round 4 pojawi się na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.