Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka I Love Beauty: Hollywood Makeover (NDS)

I Love Beauty: Hollywood Makeover NDS

Gra opowiadająca o tworzeniu makijaży i wizerunków amerykańskich gwiazd. Do naszej dyspozycji oddano wiele różnych kosmetyków i możliwości.

Zręcznościowe | casual | polskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka I Love Beauty: Hollywood Makeover (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

19maja2009

30czerwca2009

pudełko PL

I Love Beauty: Hollywood Makeover to tytuł pozwalający nam spróbować swoich sił w tworzeniu wizerunków amerykańskich gwiazd. Produkt został opracowany przez polskie studio City Interactive.

Jak sama nazwa wskazuje w grze otrzymujemy przede wszystkim możliwość tworzenia makijaży oraz kreowania wyglądu różnych gwiazd prosto z Hollywood. Do naszej dyspozycji oddano oszałamiające stroje, liczne akcesoria oraz bogaty asortyment kosmetyków i produktów. Wygląd wielu znanych osobistości zależy tylko od naszej inwencji oraz zmysłu stylistycznego.

W sumie twórcy przygotowali 36 różnych kosmetyków, które można mieszać, dopasowywać oraz łączyć na 60 odmiennych sposobów. Dzięki temu liczba kombinacji jest naprawdę spora i przy grze można spędzić sporo godziny. Atutem programu jest na pewno możliwość przetestowania poszczególnych wariacji cieni do oczu, tuszów, lakierów, czy tipsów, oczywiście w różnych kolorach.

Kolejne etapy upiększania gwiazd zostały przedstawione pod postacią zabawnych mini-gierek, za które otrzymujemy oceny. Miłym dodatkiem jest natomiast możliwość wzięcia udziału w rozmaitych konkursach i zawodach. Przed stworzeniem właściwego makijażu możemy też poćwiczyć, dzięki trybowi praktyki.

Gra została opracowana przy pomocy całkiem przyjemnej oprawy audiowizualnej. Całość jest utrzymana w luźnej i dość kreskówkowej stylistyce. Tytuł obsługujemy przy wykorzystaniu rysika i dotykowego ekranu konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 5,5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Gry podobne do I Love Beauty: Hollywood Makeover

Klasyfikacja PEGI I Love Beauty: Hollywood Makeover

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.