Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Fashion Designer: Style Icon (NDS)
OkładkaFashion Designer: Style Icon (NDS)

Fashion Designer: Style Icon NDS

Fashion Designer: Style Icon to pozycja przygotowana z myślą o młodych artystach, pragnących sprawdzić się w roli projektanta mody. Gra powstała z myślą o konsoli przenośnej Nintendo DS. Jej opracowaniem zajęło się studio Creative Patterns.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fashion Designer: Style Icon Premiera NDS

5listopada2007

producent: Creative Patterns wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fashion Designer: Style Icon

Imagine Fashion Designer

Beauty Salon

Bratz Girlz Really Rock

Fashion Designer: Style Icon to pozycja przygotowana z myślą o młodych artystach, pragnących sprawdzić się w roli projektanta mody. Gra powstała z myślą o konsoli przenośnej Nintendo DS. Jej opracowaniem zajęło się studio Creative Patterns.

Przed rozpoczęciem właściwej zabawy użytkownik musi ukończyć odpowiedni kurs, mający na celu zaznajomienie go z zasadami jego przyszłej pracy. Stanowi to swego rodzaju tutorial, przedstawiający w jaki sposób wykonywać poszczególne czynności czy też jak posługiwać się dostępnymi narzędziami. Dopiero po uzyskaniu odpowiedniego certyfikatu zaczyna się robić karierę w świecie mody. Gracz może zdecydować się przede wszystkim na prowadzenie butiku z ubraniami własnego projektu, realizowanie zamówień większych firm czy szycie na zlecenie gwiazd i VIP-ów.

Przygotowując pokaz najnowszej kolekcji samemu decyduje się, którzy ze znanych wizażystów i fryzjerów mają zająć się wizerunkiem modelek. Poza trybem kariery zaimplementowano także moduł pozwalający na tworzenie nowych projektów w momencie, gdy tylko poczuje się ku temu ochotę (bez konieczności kończenia szkolenia). Niezależnie od wybranego sposobu zabawy sukcesywne zaliczanie kolejnych etapów gry daje szansę na odblokowanie atrakcyjnych bonusów na czele z nowymi akcesoriami i supermodelkami.

Poszczególne czynności wykonuje się poprzez odpowiednie operowanie stylusem na panelu dotykowym. Przykładowo przygotowując wykrój żakietu należy obrysować jego kontur na dolnym wyświetlaczu. Podobnie rzecz się ma z przyszywaniem guzików (wyznaczanie krótkich linii rysikiem we wskazanym kierunku).

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Fashion Designer: Style Icon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.