Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Beauty Salon (NDS)
OkładkaBeauty Salon (NDS)

Beauty Salon NDS

Przeznaczona głównie dla młodych dziewcząt gra, w której możemy otworzyć własny salon piękności i nauczyć się wielu tajników oraz technik upiększania.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beauty Salon Premiera NDS

11września2009

producent: 505 Games wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Beauty Salon to propozycja przede wszystkim dla miłośników i miłośniczek urody oraz upiększania – produkcja ta pozwala bowiem otworzyć i poprowadzić własny salon piękności. Za opracowanie i wydanie tego pomysłu odpowiada firma 505 Games.

W Beauty Salon możemy otworzyć własny salon piękności, w którym nauczymy się wielu czynności związanych z poprawianiem urody i kreowaniem nowych wizerunków. Nasz salon odwiedzi wiele rozmaitych postaci proszących o zupełnie różne zabiegi. Naszym zadaniem jest oczywiście spełnienie życzeń różnorodnych klientów i sprawienie żeby z lokalu wyszli zadowoleni. Pomniejsze sukcesy mogą nas zaprowadzić nawet do zostania znaną w świecie kosmetyczką.

Podczas zabawy uczymy się wielu ciekawych i przydatnych w tym zawodzie rzeczy. Podstawową umiejętnością jest więc poprawne nałożenie szminki, a już o wiele bardziej zaawansowaną ułożenie wymyślnej i cudownej fryzury. Oprócz tego poznamy tajniki masażu, kosmetyki oraz innych form upiększania. Tytuł daje nam też swobodną możliwość poeksperymentowania z makijażami, fryzurami i innymi elementami wyglądu, jednocześnie pokazując wiele przydatnych wskazówek.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Beauty Salon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.