Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDSPC
Okładka Imagine Fashion Designer (NDS)

Imagine Fashion Designer

Akademia Mody

Wcielamy się w postać projektantki mody. Tworzymy nowe stroje, organizujemy pokazy mody oraz uczestniczymy w sesjach zdjęciowych. Bawimy się w pojedynkę lub zapraszamy do gry innych projektantów.

Symulacje

Okładka Imagine Fashion Designer (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

23paź2007

NDS

19lis2007

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fashion Designer jest jedną z kilkunastu gier wchodzących w skład promowanej przez koncern Ubisoft serii Imagine. Odbiorcą docelowym tego produktu są dziewczynki w wieku do 10-12 lat. Tym razem młode użytkowniczki mają okazję wcielenia się w postaci projektantek mody.

Główną atrakcją gry jest możliwość tworzenia własnych kreacji, wykorzystując do tego celu posiadane materiały. Gracz używa między innymi nożyczek, maszyny do szycia i linijki, wykonując nacięcia i umiejętnie dopasowując do siebie posiadane materiały. Każdemu strojowi można także nadać określony kolor, wybierając z widocznej na ekranie palety barw.

W miarę rozwoju zabawy prowadzone przez gracza studio projektanckie zyskuje na prestiżu. Odblokowuje to przede wszystkim możliwość organizowania pokazów z udziałem wynajętych modelek. Oprócz doboru stroju można w tym przypadku zadbać o dodatkowe akcesoria. Gracz ustala między innymi szczegóły makijażu modelek, dobiera biżuterię czy zajmuje się stylizacją włosów. Oprócz zwykłych pokazów przewidziano też możliwość organizowania sesji zdjęciowych, gdzie korzysta się z aparatu fotograficznego, wybierając jak najlepsze ujęcia.

Dodatkowym trybem w Fashion Designer jest Office Mode, w którym pełni się funkcję pracownika butiku, spełniając różnorakie zachcianki klientów. Nie zabrakło także pełnoprawnego multiplayera. Gracze mogą przede wszystkim wymieniać się między sobą kreacjami, a także uczestniczyć we wspólnych pokazach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Ocena czytelników: 1,4 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Gry podobne do Imagine Fashion Designer

Klasyfikacja PEGI Imagine Fashion Designer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Akademia Mody

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6200 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP
NDS
PC