Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2011, 14:45

Wieści z targów E3 (Assassin's Creed: Revelations, Ghost Recon: Future Soldier, Soulcalibur V) 10/06/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wojownikach w Soulcalibur V, starcie pełnej wersji MicroVolts, becie Ghost Recon: Future Soldier, kontrolerze Wii U, targach E3, a także braku kurtyzan w Assassin’s Creed: Revelations. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wojownikach w Soulcalibur V, starcie pełnej wersji MicroVolts, becie Ghost Recon: Future Soldier, kontrolerze Wii U, targach E3, a także braku kurtyzan w Assassin’s Creed: Revelations. Zapraszamy do lektury.

Sid Meier’s Civilization IV

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Sid Meier’s Civilization IV. Produkcję autorstwa studia Firaxis Games możecie aktualnie nabyć za kwotę 4,99 euro, czyli ok. 20 złotych (o 75% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Devil’s Third

Tomonobu Itagaki, założyciel Valhalla Game Studios, a w przeszłości współtwórca Ninja Gaiden i Dead or Alive, oznajmił, że ciekawie zapowiadająca się gra akcji Devil’s Third na Xboksa 360 i PlayStation 3 jest ukończona w 30%. Do jej premiery dojdzie w przyszłym roku.

Soulcalibur V

Przedstawiciele Team Soul, studia stojącego za marką Soulcalibur ujawnili, że w Soulcalibur V znajdzie się od 20 do 30 wojowników. Tylko połowę z nich stanowić będzie stara gwardia – w tym Mitsurugi oraz Siegfried. Wśród nowych bohaterów znajdą się Patroklos oraz Pyrrha. Produkcja trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3 w przyszłym roku.

MicroVolts

Wystartowała pełna wersja darmowej, sieciowej strzelaniny TPP MicroVolts. W pecetową produkcję studia Rock Hippo Productions, przywodzącą na myśl Team Fortress 2, zagracie po odwiedzeniu tego adresu.

Wieści z targów E3 (Assassin's Creed: Revelations, Ghost Recon: Future Soldier, Soulcalibur V) 10/06/11 - ilustracja #1

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

Strzelanina taktyczna Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier zostanie poddana beta testom. Dojdzie do nich w pierwszym kwartale 2012 roku. W chwili obecnej nie wiemy oczywiście, na jakich platformach odbędą się testy. Pewnym jest, że wybór zostanie dokonany spośród PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Przypominamy, że gra trafi także na Wii, DS-a i PSP.

Bloodrayne: Betrayal

Dwuwymiarowa zręcznościówka Bloodrayne: Betrayal trafi do oferty Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network na początku sierpnia i będzie kosztować 1200 punktów Microsoftu lub 15 dolarów. Dzieło studia Way Forward Technologies możecie sprawdzić w akcji na jednym z filmów cyklu Gramy!.

Wii U

Shigeru Miyamoto potwierdził w rozmowie z serwisem CVG, że na tę chwilę konsola Wii U współpracuje wyłącznie z jednym specjalnym kontrolerem. Póki co, kolejni gracze są zobowiązani do korzystania z padów Wiimote Plus lub konsolek Nintendo 3DS, które mogą pełnić podobną funkcję. Niemniej, Nintendo postara się znaleźć rozwiązanie tego problemu. Przypominamy, że Wii U zadebiutuje w przyszłym roku.

Targi E3

Stowarzyszenie Entertainment Software Association, organizator targów E3, ujawniło, że tegoroczną edycję imprezy odwiedziło 46,800 osób. W przyszłym roku E3 powróci do Los Angeles Convention Center w dniach 5-7 czerwca. Ciekawostka – zdaniem ESA Miasto Aniołów zarobiło na organizacji targów 25 milionów dolarów.

Assassin’s Creed: Revelations

W Assassin’s Creed: Revelations zabraknie kurtyzan (można je było spotkać zarówno w „dwójce”, jak i w Brotherhood). Podobno ich obecność byłaby sprzeczna z faktami historycznymi. Kobiety lekkich obyczajów zastąpią akrobaci i inni artyści. Nowe przygody Ezio zadebiutują na rynku w listopadzie. Gra powstaje na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści z targów E3 (Assassin's Creed: Revelations, Ghost Recon: Future Soldier, Soulcalibur V) 10/06/11 - ilustracja #2

Halo Combat Evolved Anniversary

Halo Combat Evolved Anniversary – port pierwszej odsłony serii Halo na Xboksa 360 – zaoferuje możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w nowej, odświeżonej formie, jak i w klasycznej. Co ciekawe, gracz będzie mógł przełączać się pomiędzy nimi w dosłownie każdej chwili. Będzie to możliwe, dzięki stworzeniu gry z użyciem dwóch silników – starego i nowego, zaczerpniętego z next-genowych odsłon Halo. W produkcji Halo Anniversary pomaga firmie 343 Industries ekipa studia Saber Interactive (TimeShift, Battle: Los Angeles).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Tom Clancy's Ghost Recon Online

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Happy Feet Two: The Videogame

BioShock 2: Minerva's Den

Lucius

Combat Wings: The Great Battles of WWII

Nano Assault

Anarchy Reigns

Carrier Command: Gaea Mission

Sniper: Ghost Warrior 2

Sword of the Stars 2: The Lords of Winter

The New Adventures of Sherlock Holmes: The Testament of Sherlock

Wargame: European Escalation

TERA

Arma III

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

E3: rajd przez targi - Activision-Blizzard video relacja

E3: rajd przez targi - Square-Enix video relacja

E3: rajd przez targi - SEGA video relacja

E3: rajd przez targi - Microsoft video relacja

Warlords (2011) - E3 2011

SpaceChem - trailer #2

SpaceChem - trailer #1

Silent Hill: Downpour - E3 2011

Guardian Heroes HD - E3 2011

E3: Gramy w NeverDead Gramy!

E3: Zachwyceni Bioshock: Infinite! Gramy!

Toy Soldiers: Cold War - E3 2011

Mass Effect 3 - E3 2011 - Inwazja (PL)

Sword of the Stars 2: The Lords of Winter - E3 2011

Carrier Command: Gaea Mission - E3 2011

Laski z E3 - seksowne booth babes! Video relacja

E3: Uncharted 3 w multiku Gramy!

E3: Uncharted na PlayStation Vita wymiata Gramy!

E3: Gramy w Ghost Recon: Future Soldier Gramy!

E3: PlayStation Vita - Little Deviants Gramy!

E3: Ulica Sezamkowa Tima Schafera Gramy!

E3: Gramy w Driver: San Francisco Gramy!

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej