Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2016, 20:49

autor: Michał Kułakowski

Assassin's Creed: The Ezio Collection w listopadzie na Xboksie One i PlayStation 4

Firma Ubisoft zapowiedziała właśnie oficjalnie zestaw Assassin's Creed: The Ezio Collection, a więc komplet trzech zremasterowanych odsłon serii Assassin's Creed, których głównym bohaterem jest Ezio Auditore. Kolekcja trafi do sklepów 17 listopada i będzie dostępna na Xboksie One i PlayStation 4.

O kolekcji Assassin's Creed: The Ezio Collection usłyszeliśmy po raz pierwszy miesiąc temu. Kilka tygodni później pojawiły się kolejne plotki, tym razem wzbogacone przeciekami materiałów promocyjnych, praktycznie potwierdzające istnienie zestawu. Ubisoft zapowiedziało dziś oficjalnie komplet, podając po raz pierwszy konkretne informacje na temat wchodzących w jego skład gier. Assassin's Creed: The Ezio Collection ukaże się 17 listopada na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Kupujący go gracze otrzymają zremasterowane wersje Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood oraz Assassin's Creed: Revelations. Wszystkie razem tworzą trylogię, przedstawiającą losy najpopularniejszej postaci z uniwersum Assassin's Creed, którą jest Ezio Auditore da Firenze.

Na razie nie znamy żadnych konkretnych szczegółów na temat wydajności wchodzących w skład kolekcji produkcji, a także ewentualnych poprawek w oprawie graficznej. Przyglądając się trailerowi widzimy jednak, że będą one minimalne. Według krążących po sieci plotek, wszystkie trzy produkcje mają działać w natywnej rozdzielczości 1080p z obrazem wyświetlanym z prędkością 30 klatek na sekundę. Ubisoft potwierdziło, że w zestawie otrzymamy wszystkie wydane DLC i skórki dla postaci w kampanii dla pojedynczego gracza. Niestety, twórcy zdecydowali się usunąć zabawę wieloosobową, która była jedną z najbardziej promowanych atrakcji w Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: Revelations. Cena Assassin's Creed: The Ezio Collection nie jest jeszcze znana. W sklepach pojawi się zarówno pudełkowa jak i cyfrowa wersja zestawu.

  1. Oficjalna strona serii Assassin's Creed