Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS33DSNDSWiiX360
Okładka Happy Feet Two: The Videogame (PS3)
OkładkaHappy Feet Two: The Videogame (PS3)

Tupot Małych Stóp 2

Happy Feet Two: The Videogame

Druga odsłona familijnej gry zręcznościowej, przygotowana przez firmy KMM Games i WayForward Technologies z okazji premiery kontynuacji oscarowego filmu animowanego z sympatycznymi pingwinami w roli głównej.

Towarzyskie | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tupot Małych Stóp 2 Premiera

8lis2011

X360 PS3 Wii NDS 3DS

Happy Feet Two: The Videogame to druga odsłona familijnej gry zręcznościowej, przygotowana przez firmy KMM Games i WayForward Technologies z okazji premiery kontynuacji oscarowego filmu animowanego z sympatycznymi pingwinami w roli głównej. Produkcja wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment, znana u nas pod tytułem Tupot małych stóp 2, pozwala ponownie spotkać i wejść w interakcje z wieloma bohaterami znanymi z filmowego pierwowzoru.

Happy Feet Two to przede wszystkim gra familijna, która pozwala samodzielnie lub w trybie kooperacji zmierzyć się z szeregiem wyzwań, w kilku dostępnych w grze trybach rozgrywki. Wśród nich znalazł się charakterystyczny dla pingwinów cesarskich zjazd z góry na brzuchu, turniej taneczny oraz pływanie rytmiczne. W „dwójce” taniec i rytm odgrywają bardzo ważną rolę, bowiem to dzięki zaliczeniu sekwencji muzycznych gracz otrzymuje możliwość rekrutowania pingwinów wyposażonych w specjalne zdolności, pomocne przy ogłuszaniu przeciwników, manipulowaniu otoczeniem i rozwiązywaniu mini-zagadek.

Oprawa graficzna gry utrzymana została w konwencji znanej z poprzedniej odsłony gry. Co ciekawe, doświadczanie antarktycznej przygody może być tym razem jeszcze bardziej emocjonujące dzięki dodaniu obsługi stereoskopowej grafiki 3D. Funkcja ta dostępna jest w wersjach na konsole 3DS, PlayStation 3 i Xbox 360 (w przypadku PS3 i Xboksa konieczny jest dodatkowo specjalny telewizor). W Happy Feet Two nie zabrakło także wysokiej jakości oprawy audio. Ścieżka dźwiękowa została w całości skomponowana i wykonana przez amerykański zespół Ozomatli grający między innymi takie gatunki jak: hip-hop, salsa, dancehall, cumbia, samba, funk, merengue i jamajska ragga. Wśród znanych muzyków zaangażowanych w tworzenie muzyki do drugiej części gry, znaleźli się: nominowany do prestiżowej nagrody Grammy Robert Carranza oraz ośmioletni raper Lil’ P-Nut, znany z filmowej wersji produkcji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Tupot Małych Stóp 2 cena w dniu premiery: 149,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Tupot Małych Stóp 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
X360
PS3
Wii
NDS
3DS