Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MicroVolts (PC)
OkładkaMicroVolts (PC)

MicroVolts PC

Sieciowa gra akcji łącząca elementy strzelanki z aspektami MMO. Akcja toczy się w świecie zabawek, które prowadzą ze sobą wojnę. Przed rozpoczęciem zabawy tworzymy własną postać, a następnie bierzemy udział w drużynowych starciach na dużych arenach.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MicroVolts Premiera PC

9czerwca2011

producent: SK iMedia wydawca: RockHippo Productions Ltd Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

MicroVolts to dynamiczna gra akcji autorstwa studia SK-imedia, będąca połączeniem stylistyki serii Toy Story z mechanizmem rozgrywki typowym dla gier z gatunku TPP. Akcja przenosi nas do świata rywalizujących ze sobą drużyn zabawek, które toczą walkę o dominację.

Rozgrywkę w MicroVolts (znanej wcześniej pod tytułem H.A.V.E Online) rozpoczynamy od stworzenia bohatera w oparciu o jeden z czterech prototypów figurek, które następnie możemy niemal dowolnie modyfikować. Wśród dostępnych bohaterów, różniących się wyglądem, parametrami i dostępnymi gadżetami, znajdują się: piękna Naomi, silny Knox, mroczna Pandora i niecierpliwy robot C.H.I.P.

Nieodłącznym elementem gry jest także ekwipunek. W MicroVolts gracz otrzymuje do dyspozycji arsenał typowy dla innych produkcji tego typu, odznaczający się jednak charakterystycznymi dla klimatu gry nazwami własnymi. Wśród dostępnych w grze „zabawek” znalazły się między innymi: kilof, karabin (Purple Heart), shotgun (Zolo), snajperka (Jam), wyrzutnia rakiet (Sting Ray), granatnik (Hot Dog) oraz ciężki karabin maszynowy (MicroGun).

Poza szerokim wachlarzem broni twórcy przygotowali także kilka trybów rozgrywki, w tym, dobrze znany graczom drużynowy deathmatch. Mechanika walki w MicroVolts opiera się na głównie pojedynkach PvP, rozgrywanych na małych, zróżnicowanych pod względem budowy arenach. Całość dopełnia dopasowana do tematyki oprawa wideo, łącząca w sobie kolorową, trójwymiarową grafikę z klimatami anime.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.8 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MicroVolts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

MicroVolts Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 GT lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7