Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 11:25

autor: Renox

Zapowiedziano darmową wersję strzelanki Devil's Third na PC

Studio Valhalla Game wraz z amerykańskim oddziałem Nintendo poinformowało, że gra Devil's Third w wersji na Wii U zadebiutuje na terenie Stanów Zjednoczonych w czwartym kwartale 2015 roku. Ujawniono również, że we wrześniu tego roku na pecetach udostępniona zostanie darmowa wersja wspomnianej strzelanki - Devil's Third Online.

Devil’s Third ukaże się na pecetach w wersji free-to-play we wrześniu tego roku - Zapowiedziano darmową wersję strzelanki Devil's Third na PC - wiadomość - 2015-07-21
Devil’s Third ukaże się na pecetach w wersji free-to-play we wrześniu tego roku

Deweloperzy ze studia Valhalla Game wraz z amerykańskim oddziałem firmy Nintendo rozwiali niedawne plotki, jakoby gra Devil's Third miała szerokim łukiem ominąć rynek gier wideo w Stanach Zjednoczonych. Poinformowano, że wspomniana produkcja za oceanem zadebiutuje w czwartym kwartale bieżącego roku. Polscy fani mogą tym samym odetchnąć, ponieważ europejska premiera tego tytułu, przewidziana swoją drogą na 28 sierpnia, pozostaje niezagrożona. Japońska tym bardziej - w Kraju Kwitnącej Wiśni gra ukazać się ma najwcześniej, bo już 4 sierpnia.

Co więcej, autorzy zapowiedzieli również pecetową odsłonę omawianej strzelanki – grę Devil's Third Online. Zgodnie z zapewnieniami, będzie to tytuł free-to-play z podobnym modelem rozgrywki jak w przypadku oryginalnej edycji na konsolę Wii U, jednak wyłącznie z trybem wieloosobowym, bez kampanii fabularnej. Premiera tej wersji przewidziana została na wrzesień bieżącego roku w, i tu cytat, „różnych regionach na świecie”. A w związku z różnicami kulturowymi, które w pewnych częściach naszej planety niewątpliwie się pojawią, treść gry zostanie odpowiednio zoptymalizowana przy współpracy z lokalnymi dystrybutorami. Więcej informacji w tym temacie ma zostać ujawnionych wkrótce.

Zapowiedziano darmową wersję strzelanki Devil's Third na PC - ilustracja #3

Devil's Third to zapowiedziana pięć lat temu trzecioosobowa, dynamiczna strzelanka, która stworzona została przez Tomonobu Itagakiego, głównego autora serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy ilość śmieci w przestrzeni kosmicznej jest tak duża, że orbita naszej planety stała się praktycznie niedostępna. Możliwość działania nowoczesnych, wielkich armii zostaje więc bardzo ograniczona, a na znaczeniu zyskują niewielkie, wyspecjalizowane oddziały. Podczas zabawy gracze wcielają się w jednego z dwóch grywalnych wojowników i rozpoczynają efektowną sieczkę polegającą na wybijaniu niezliczonej liczby przeciwników.

Pierwotnie gra ukazać miała się również na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3, jednak licencja została przejęta przez firmę Nintendo.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.