Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 11:43

autor: Góral

Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku

Kilka lat temu zapowiedziano Fallout: Project Brazil - modyfikację gry Fallout: New Vegas. Od momentu wydania wersji beta 1.3.0 pod koniec 2013 roku o projekcie zrobiło się cicho. Wiemy już jednak, że tytuł żyje i ma się dobrze, a premiera pełnej wersji planowana jest na bieżący rok.

W oczekiwaniu na Fallouta 4, fani serii powinni zwrócić uwagę na modyfikację gry Fallout: New VegasFallout: Project Brazil. Prace nad projektem powoli dobiegają końca (finalna wersja ma się ukazać przed premierą „czwórki”), ale zainteresowani mogą pobrać obecne wydanie, które znajdziecie w tym miejscu. No dobra, ale o czym w ogóle mowa? Cóż, Project Brazil można w zasadzie nazwać zupełnie nową grą, gdyż modyfikacja zaoferuje unikalną historię i postacie. Akcja zostanie osadzona w 2260 roku, a gracze wcielą się w mieszkańca Vault 18, który wyrusza na poszukiwanie ukrytego kompleksu w Los Angeles.

Fallout: Project Brazil to mod do Fallout: New Vegas. - Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - wiadomość - 2015-07-21
Fallout: Project Brazil to mod do Fallout: New Vegas.
Fallout: Project Brazil w skrócie:
  • Modyfikacja gry Fallout: New Vegas
  • Zaoferuje zupełnie nową kampanię, z nowymi postaciami, questami, a nawet kilkoma godzinami nagrań aktorów głosowych
  • Pełna wersja moda ma się ukazać w tym roku

Podczas przygody, podzielonej na 16 głównych zadań i trochę misji pobocznych, stawimy czoła zupełnie nowym rodzajom przeciwników. To jednak nie wszystko, gdyż oprócz tego w produkcji znajdziemy także nowe stacje radiowe, kilku towarzyszy (pięciu ludzi i dwa roboty), którzy być może dołączą do nas, w zależności od tego, jakich dokonamy wyborów. Mało tego, moderzy zatroszczą się nawet o kilka godzin nagrań aktorów głosowych wcielających się w poszczególne postacie.

Fallout: Project Brazil powstaje od dobrych kilku lat, ale od grudnia 2013 roku twórcy nie dzielili postępami prac. Dopiero w tym roku przerwano milczenie i zaczęto publikować comiesięczne posty z kolejnymi informacjami. Krótko pisząc, projekt ma się dobrze, a w październiku prawdopodobnie rozpoczną się finalne beta testy i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to chwilę później doczekamy się oficjalnej premiery. Na deser prezentujemy natomiast kilka screenów.

Fallout: Project Brazil zaoferuje zupełnie nową historię. - Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - wiadomość - 2015-07-21
Fallout: Project Brazil zaoferuje zupełnie nową historię.
Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - ilustracja #3

Fallout: New Vegas to jak na razie ostatnia odsłona słynnej serii postapokaliptycznych gier RPG. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych w październiku 2010 roku, a za jego produkcję odpowiedzialna jest ekipa Obsidian Entertainment.

Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - ilustracja #4
Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - ilustracja #5
Fallout: New Vegas - mod Fallout: Project Brazil ukaże się w tym roku - ilustracja #6

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas