Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 11:05

autor: Meehow

WRC 5 zadebiutuje w październiku; zobacz nowy zwiastun i screenshoty

Jak wynika z opublikowanego dzisiaj zwiastuna, WRC 5 zadebiutuje w październiku bieżącego roku. Ponadto w sieci pojawiła się garść nowych screenshotów prezentujących różne środowiska, jakie znajdą się w grze.

WRC 5, piąta pełnoprawna odsłona głównego cyklu rajdówek WRC, zadebiutuje w październiku bieżącego roku – taką informację można znaleźć w najnowszym, widocznym powyżej zwiastunie rzeczonego tytułu. Co więcej, wydawca gry, Bigben Interactive, udostępnił garść nowych screenshotów, na których można zobaczyć poszczególne środowiska, w jakich toczyć się będą wyścigi. Twórcy chwalą się szczegółowym odwzorowaniem 13 rajdów oraz 14 lokacji w różnych częściach świata. Oficjalnie zapowiedziane końcem stycznia, WRC 5 zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i przenośne PlayStation Vita. Za produkcję odpowiada francuskie studio Kylotonn Games, obecnie pracujące również nad nową grą z serii FlatOut.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
WRC 5

WRC 5