Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Nano Assault (3DS)
OkładkaNano Assault (3DS)

Nano Assault 3DS

Efektowna strzelanina w stylu starych automatowych przebojów, której akcja toczy się wewnątrz organizmu ludzkiego. Opowieść koncentruje się na walce ludzkości z śmiercionośnym wirusem zagrażającym całej naszej cywilizacji.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nano Assault Premiera 3DS

15listopada2011

producent: Shin'en Multimedia wydawca: Majesco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Nano Assault

Kokuga

Star Fox 64 3D

Skypeace

Przygotowana przez studio Shin’en Multimedia produkcja to klasyczna strzelanina, którą wyróżnia ciekawa sceneria walk i scenariusz.

Fabuła gry opowiada o śmiercionośnym wirusie zagrażającym całej cywilizacji ziemskiej. Naukowcy decydują się podjąć ostatnią próbę powstrzymania nowej choroby i wstrzykują do komórek wirusa maleńki statek Nanite. Jego celem jest dotarcie do jądra i zniszczenie zagrożenia, a po drodze znalezienie antidotum.

Twórcy przygotowali 32 różnorodne poziomy, w których znajdują się setki wrogów, komórek gotowych bronić jądra oraz kilkunastu bossów o potężnej sile. Nanite został uzbrojony w szereg różnych typów broni, które pozwalają mu eliminować zagrożenie i pokonywać przeszkody. Wśród nich nie brakuje zarówno ofensywnych bomb i rakiet, jak i wspomagających łańcuchów i ogłuszających pocisków energetycznych.

Unikalną cechą Nano Assault jest sceneria. Walka wewnątrz wirusa została przedstawiona z wykorzystaniem efektu 3D oraz kontrastowych barw. Twórcy przygotowali też encyklopedię, uzupełnianą o kolejne informacje wraz z pokonywaniem kolejnych poziomów.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Nano Assault

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.