Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Star Fox 64 3D (3DS)
OkładkaStar Fox 64 3D (3DS)

Star Fox 64 3D 3DS

Star Fox 3D

Star Fox 64 3D to stworzony z myślą o technicznych możliwościach konsoli Nintendo 3DS remake legendarnej zręcznościówki autorstwa Shigeru Miyamoto.

Zręcznościowe | TPP | science fiction | kosmiczne | TPS | reedycje/remastery/remaki | shoot 'em up | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Fox 64 3D Premiera 3DS

14lipca2011

producent: Nintendo wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Fox 64 3D

Kid Icarus: Uprising

Liberation Maiden

Kokuga

Star Fox 64 3D, to odświeżona wersja hitu znanego z Nintendo 64, który w Europie i Australii został wydany pod tytułem Lylat Wars. Gracz przejmuje kontrolę nad pojazdem, poruszającym się po wyznaczonym kursie, a jego zadanem jest zniszczenie wrogich jednostek i pozostanie przy życiu. Star Fox 64 3D należy do gatunku tzw. shooterów na szynach, gdzie sterowanie jest ograniczone do wychylania się oraz chwilowego zwalniania, czy przyspieszania.

Producentem oryginalnego Star Foxa 64, jest sam Shigeru Miyamoto, człowiek stojący za większością znanych marek, kojarzonych obecnie z Nintendo (m.in. Super Mario Bros, The Legend of Zelda), a zarazem jeden z ojców elektronicznej rozrywki jako takiej.

Fabuła Star Fox 64 3D skupia się na walce ze złym naukowcem – Androssem – który, w akcie zemsty za skazanie go na wygnanie, przeprowadza atak na planety systemu Lylat. Elitarnej drużynie Star Fox, w składzie: Fox McCloud, Falco Lombardi, Peppy Hare i Slippy Toad, przydzielono zadanie dotarcia do bazy wroga na planecie Venom i pokrzyżowanie niecnych planów szaleńca.

W trybie single-player wcielamy się w postać wspomnianego wyżej Foxa McClouda. Star Fox 64 3D oferuje również multiplayer dla czterech osób, za pośrednictwem sieci Wi-Fi, w którym każdy z graczy wciela się w jednego z członków drużyny StarFox. Kolejnym z trybów jest Score Attack Mode, dający możliwość przejścia każdego z poziomów oddzielnie, w celu zdobycia jak największej ilości punktów.

Gra wykorzystuje możliwości 3DSa i generuje trójwymiarowy obraz w pełnym tego słowa znaczeniu. Star Fox 64 3D w kwestii oprawy jest wierną konwersją z Nintendo 64, choć oczywiście poczyniono pewne poprawki mające na celu poprawę jakości wyświetlanej grafiki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Star Fox 64 3D: Odpowiednia dla każdego wieku.