Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Skypeace (3DS)
OkładkaSkypeace (3DS)

Skypeace 3DS

Prosta pod względem założeń side-scrollowana strzelanka, której cechą charakterystyczną jest nietypowe sterowanie. Celem zabawy jest wyśrubowanie wyników punktowych i zdobycie najwyższej możliwej noty za styl na każdej planszy.

Zręcznościowe | 2D | side-scroll | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skypeace Premiera 3DS

24czerwca2014

producent: Sonic Powered wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Skypeace

Star Fox 64 3D

Kokuga

Nano Assault

Stworzona przez Sonic Powered Co. produkcja na pierwszy rzut oka przypomina typowe zręcznościówki, w których sterowany przez gracza pojazd lub bohater przesuwa się w prawą stronę ekranu, eliminując kolejne przeszkody na swojej drodze. Autorzy zmodyfikowali jednak znany koncept, wprowadzając własny, oryginalny model sterowania.

W Skypeace, w porównaniu do wielu innych przedstawicieli gatunku, posiadacze konsoli nie mają pełnej dowolności w sterowaniu wybraną postacią. W trakcie zabawy, wciskając odpowiedni przycisk na D-padzie, mogą oni zamiast tego decydować, w którym z ośmiu kierunków przesunie się na moment sterowany przez nich chłopiec Surf lub dziewczynka Pure. Puszczenie przycisku oznacza powrót bohatera do pozycji bazowej. Podejmowanie odpowiednich decyzji jest w Skypeace kluczowe, by uniknąć dziesiątek lecących w stronę postaci przeciwników, zebrać jak najwięcej monet i skarbów, a także zbudować wysoki mnożnik, potrzebny do pobicia najwyższych wyników i zdobycia oceny S.

Dla lubiących wyzwania, twórcy przygotowali pięćdziesiąt achievementów do zdobycia, które znacząco wydłużają czas rozgrywki. W sumie do pokonania jest dziesięć kolorowych, różniących się stylistyką poziomów o rosnącym poziomie trudności.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Skypeace: Odpowiednia dla każdego wieku.