Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Broń alternatywna - jak odblokować? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się w jaki sposób odblokować broń alternatywną dla każdej klasy postaci.

Każda postać dostępna w grze Deep Rock Galactic dysponuje pewnym zestawem uzbrojenia, w skład którego poza kilofem i flarami wchodzi broń główna, broń pomocnicza, specjalne dodatkowe wyposażenie charakterystyczne dla danej klasy oraz przedmioty do rzucania. Gracz ma jednak możliwość odblokowania alternatywnej broni głównej oraz pomocniczej, która w znacznym stopniu wpływa na styl gry danej postaci.

Jak odblokować broń alternatywną?

Dostęp do alternatywnej broni głównej i pomocniczej można odblokować poprzez wykonanie specjalnego szeregu misji, tzw. License Upgrade. Wykonanie tych specjalnych zadań przydziela postaci licencję na dodatkową broń, którą później może zakupić w terminalu wyposażenia.

Zadanie na alternatywną broń główną można przyjąć na 10 poziomie doświadczenia postaci, a zadanie na alternatywną broń pomocniczą odblokowuje się po wbiciu 15 levelu - Deep Rock Galactic: Broń alternatywna - jak odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Zadanie na alternatywną broń główną można przyjąć na 10 poziomie doświadczenia postaci, a zadanie na alternatywną broń pomocniczą odblokowuje się po wbiciu 15 levelu. Zadania typu License Upgrade składają się z kilku prostych misji, które można wykonać na dowolnym poziomie zagrożenia, w grze solo lub w grupie.

Po wykonaniu odpowiedniego zadania Gracz zyskuje licencję na broń, którą następnie musi wykupić za określoną ilość kredytów i surowców - Deep Rock Galactic: Broń alternatywna - jak odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po wykonaniu odpowiedniego zadania Gracz zyskuje licencję na broń, którą następnie musi wykupić za określoną ilość kredytów i surowców. Broń alternatywną można odblokować w terminalu z wyposażeniem znajdującym się na głównym poziomie stacji kosmicznej.