Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - zakończenie misji, ewakuacja Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Po zebraniu określonej ilości głównego surowca jakim jest Morkite Gracz może od razu zakończyć misję i przystąpić do procesu ewakuacji lub odłożyć tę decyzję na później i postarać się wykonać zadanie poboczne, aby zyskać jeszcze więcej kredytów.

W celu zakończenia misji w grze Deep Rock Galactic należy wcisnąć czerwony przycisk na robocie M - Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

W celu zakończenia misji w grze Deep Rock Galactic należy wcisnąć czerwony przycisk na robocie M.U.L.E.. Po krótkiej chwili robot wczyta współrzędne pojazdu ewakuacyjnego i zacznie iść w jego kierunku zostawiając po drodze znaki świetlne. Na ewakuację z jaskini Gracz ma dokładnie 5 minut więc warto się pośpieszyć.

W misjach wydobywczych pojazd ewakuacyjny ląduje zazwyczaj w bardzo dużej odległości od Gracza i dystans ten waha się w graniach od 100 do nawet 200 metrów - Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

W misjach wydobywczych pojazd ewakuacyjny ląduje zazwyczaj w bardzo dużej odległości od Gracza i dystans ten waha się w graniach od 100 do nawet 200 metrów. Na powyższym obrazku można zauważyć białe kontury robota M.U.L.E., który zmierza do miejsca ewakuacji oraz metalowe pręty świetlne, którymi oznacza swoją ścieżkę.

Droga, którą wybiera robot M.U.L.E. nie zawsze jest najlepszą drogą do ewakuacji. Warto pamiętać, że robot może poruszać się po ścianach i sufitach jaskini więc jeśli któryś z Obcych wydrążył w suficie tunel, M.U.L.E. nie zawaha się z niego skorzystać, aby skrócić drogę do pojazdu ewakuacyjnego. Jeśli Gracz nie posiada odpowiednich narzędzi, jak liny i platformy nie będzie mógł iść za robotem i będzie zdany wyłącznie na własne zdolności nawigacyjne.

Po dotarciu do pojazdu ewakuacyjnego wystarczy do niego wejść, aby zakończyć misję - Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po dotarciu do pojazdu ewakuacyjnego wystarczy do niego wejść, aby zakończyć misję. Co ważne, drzwi pojazdu otworzą się dopiero w momencie, gdy robot M.U.L.E. wróci na swoje miejsce. Jeśli uda Ci się dotrzeć na miejsce szybciej, będziesz musiał poczekać.

Pomyślne zakończenie misji, czyli ewakuowanie się z jaskini jest warunkiem koniecznym do zaliczenia zadania i otrzymania nagrody. Jeśli nie uda Ci się dotrzeć do pojazdu na czas, misja zakończy się niepowodzeniem.