Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Scout - broń pomocnicza Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Broń pomocnicza Scouta – Jury-Rigged Boomstick i Zhukov NUK17 opis, omówienie, wskazówki.

Podstawową bronią pomocniczą Scouta jest ręczna strzelba Jury-Rigged Boomstick jednak po osiągnięciu 15 poziomu otrzymuje on dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, Zhukov NUK17. Strzelba ręczna posiada ogromną siłę rażenia i nadaje się do eliminacji celów na bliskim kontakcie, a Zhukov NUK17 to automatyczne pistolety, które charakteryzują się dobrą celnością i bardzo wysoką szybkostrzelnością.

Jury-Rigged Boomstick

Jury-Rigged Boomstick to podstawowa broń pomocnicza Scouta. To krótka dwulufowa strzelba, która doskonale spisuje się do walki na bardzo bliskim dystansie. Pociski wystrzelane przez tę niewielką broń są na tyle potężne, że mogą powalić nawet nieco mocniejszego przeciwnika zaledwie jednym strzałem. Co więcej, w trakcie strzelania Gracz ma szansę na ogłuszenie trafionego celu co przydaje się w walce przeciwko potężnym przeciwnikom.

Jury-Rigged Boomstick nie jest oczywiście pozbawiony wad - Deep Rock Galactic: Scout - broń pomocnicza - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jury-Rigged Boomstick nie jest oczywiście pozbawiony wad. Główną niedogodnością tej krótkiej strzelby jest mała ilość naboi do wykorzystania, ponieważ do lufy można załadować jedynie dwa przez co często trzeba ją przeładowywać.

Jak wszystkie strzelby dostępne w grze Deep Rock Galactic, Jury-Rigged Boomstick jest skuteczny tylko na bardzo bliskim dystansie. Strzelając z dalszej odległości po prostu będziesz marnować amunicję.

Proponowane modyfikacje Jury-Rigged Boomstick:

 1. Tier 1 - Double-Sized Buckshot;
 2. Tier 2 - Double Trigger;
 3. Tier 3 - High Capacity Shells;
 4. Tier 4 - Super Blowthrough Rounds;
 5. Tier 5 - White Phosphorous Shells.

Proponowane Overclocks Jury Rigged Boomstick:

 1. Clean - Comapct Shells, Special Powder, Stuffed Shells.

Zhukov NUK17

Po osiągnięciu 15 poziomu Scout otrzymuje dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, którą jest Zhukov NUK17. Te dwa automatyczne pistolety maszynowe charakteryzują się niezwykłą szybkostrzelnością i dużą pojemnością magazynka. Niestety, tak duża szybkostrzelność wiąże się z szybkim opróżnieniem magazynka i koniecznością częstego przeładowania broni. Zhukov NUK17 cierpi także z powodu krótkiego zasięgu.

Pomimo swoich wad Zhukov NUK17 jest bardzo dobrym wyborem dla wszystkich, którzy posługują się M1000 Classic jako bronią główną. Dzięki temu Gracz może korzystać z solidnej lecz powolnej broni dalekiego zasięgu i podręcznej szybkostrzelnej na krótkie dystanse.

Proponowane modyfikacje Zhukov NUK17:

 1. Tier 1 - Expanded Ammo Bags;
 2. Tier 2 - Supercharged Feed Mechanism;
 3. Tier 3 - Increased Caliber Rounds;
 4. Tier 4 - Hollow-Point Bullets;
 5. Tier 5 - Get In, Get Out.

Proponowane Overclocks Zhukov NUK17:

 1. Clean - Minimal Magazines;
 2. Balanced - Custom Casings;
 3. Unstable - Gas Recycling.