Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Aquarq - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracze znajdzie wszelkie istotne informacje na temat Kryształu Aquarq - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Kryształy Aquarq to dodatkowy zasób, który jest niezbędny do wykonania misji Point Extraction i występuje wyłącznie w tego rodzaju misjach. Kryształy te są niezwykle dobrze ukryte na całym obszarze podziemnego kompleksu. Do kryształu Aquarq można dostać się na kilka sposobów: zwykłym kilofem, specjalnym urządzeniem Drillera lub przy użyciu ładunków wybuchowych. Gdy kryształ zostanie oddzielony od skały będzie można go podnieść.

Kryształy Aquarq są bardzo duże i ciężkie więc górnik musi przenieść je własnoręcznie i wrzucić do depozytu znajdującego się na platformie wiertniczej - Deep Rock Galactic: Aquarq - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Kryształy Aquarq są bardzo duże i ciężkie więc górnik musi przenieść je własnoręcznie i wrzucić do depozytu znajdującego się na platformie wiertniczej. W czasie transportu kryształu Gracz nie może wykonywać żadnych dodatkowych akcji (strzały, użycie kilofa itd.) ponieważ spowoduje to upuszczenie kryształu.

Jak znaleźć Aquarq

Kryształy Aquarq są poukrywane wewnątrz lodowych ścian i mogą zostać zlokalizowane przez niebieskie plamki na powierzchni skał oraz delikatny niebieski blask emitowany przez sam kryształ - Deep Rock Galactic: Aquarq - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Kryształy Aquarq są poukrywane wewnątrz lodowych ścian i mogą zostać zlokalizowane przez niebieskie plamki na powierzchni skał oraz delikatny niebieski blask emitowany przez sam kryształ. Kryształy Aquarq mogą być schowane na sporej wysokości więc pomoc Engineera lub Scouta jest nieoceniona w trakcie wykonywania tego typu zadania.