Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Driller - omówienie postaci Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Driller - omówienie postaci opis, wskazówki.

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic znajdziesz charakterystykę postaci Driller, dokładny opis jego wyposażenia wraz z zalecanymi modyfikacjami, proponowane Perki oraz porady, które mogą przydać się w trakcie rozgrywki.

Driller to jedna z postaci dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Podstawowym zadaniem Drillera jest przebijanie się przez ściany jaskiń i torowanie drogi drużynie przy użyciu specjalistycznego narzędzia Reinforced Power Drills. Główną bronią Drillera jest miotacz ognia krótkiego zasięgu CRSP Flamethrower za pomocą którego postać ta może wyrządzać olbrzymie obrażenia obszarowe i szybko wyeliminować cały rój Obcych.

Bronią pomocniczą Drillera jest pistolet ręczny Subata 120, który przydaje się do walki z pomniejszymi przeciwnikami lub do prowadzenia ostrzału z dalszej odległości - Deep Rock Galactic: Driller - omówienie postaci - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Bronią pomocniczą Drillera jest pistolet ręczny Subata 120, który przydaje się do walki z pomniejszymi przeciwnikami lub do prowadzenia ostrzału z dalszej odległości. Jak na prawdziwego górnika przystało Driller może korzystać z potężnych ładunków wybuchowych Satchel Charge oraz dysponuje pomocniczą bronią miotaną, jak Impact Axe lub granaty.

Driller Perks

W grze Deep Rock Galactic dostępnych jest bardzo dużo Perków (atutów) w które Gracz może wyposażyć swojego krasnoluda, aby jeszcze lepiej dostosować jego styl gry do własnych preferencji. Dla postaci Drillera proponujemy następujące Perki:

  1. Field Medic;
  2. Friendly;
  3. Thorns;
  4. Iron Will;
  5. Vampire;
  6. Beast Master.