Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Red Sugar - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat dodatkowego zasobu Red Sugar - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Red Sugar to jeden z dodatkowych surowców dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Posiada jasnoczerwone zabarwienie i występuje w formie kryształu. Red Sugar jest jednym ze sposobów na uzupełnienie utraconego zdrowia. Tego surowca nie można zdeponować więc jeśli rozbije go Gracz z pełnym zdrowiem, czerwone kryształy spadną na ziemię i będą mogły zostać zebrane przez kogoś innego.

Red Sugar to bardzo powszechny surowiec, więc można go znaleźć w całym układzie planetarnym i we wszystkich typach misji - Deep Rock Galactic: Red Sugar - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Red Sugar to bardzo powszechny surowiec, więc można go znaleźć w całym układzie planetarnym i we wszystkich typach misji. Red Sugar jest podatny na obrażenia więc wystarczy jedno uderzenie kilofa, aby odłupać fragment kryształu. Niekiedy pojawi się w trudno dostępnych miejscach, jak np. na sklepieniu jaskini i aby go zdobyć drużyna będzie musiała ze sobą współpracować.