Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Misje typu Egg Hunt to jeden z typów misji dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Egg Hunt to pierwsza nowa misja, którą Gracz może odblokować po zaliczeniu pierwszej Mining Expeditions. Misje typu Egg Hunt rozpoczynają się w obszernych nieszablonowych jaskiniach o wielu korytarzach i wiążą się ze zdobyciem określonej ilości jaj Obcych, które są niezwykle dobrze ukryte i trzeba się nieźle napocić, aby najpierw je zlokalizować, a następnie wydobyć je z gniazd lęgowych.

Po rozpoczęciu misji Egg Hunt postaraj się zlokalizować miejsce położenia jaj Obcych na skanerze (domyślnie tabulator na klawiaturze) - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji Egg Hunt postaraj się zlokalizować miejsce położenia jaj Obcych na skanerze (domyślnie tabulator na klawiaturze). Jaja są tutaj doskonale widoczne i objawiają się jako małe czerwone punkty. Posiadając informacje o położeniu jaj Obcych zdecydowanie łatwiej zaplanować eksplorację podziemnego kompleksu.

W przeciwieństwie od innych surowców i zasobów dostępnych w grze Deep Rock Galactic, jaja Obcych nie są widoczne na pierwszy rzut oka - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

W przeciwieństwie od innych surowców i zasobów dostępnych w grze Deep Rock Galactic, jaja Obcych nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Są one schowane głęboko w organicznej materii i należy je stamtąd wydobyć przy użyciu kilofa. Materia jest bardzo podatna na obrażenia i można ją niszczyć zaledwie jednym uderzeniem.

Jeśli materia organiczna umiejscowiona jest w górnej części jaskini zawsze możesz skorzystać z pomocy robota Bosco w przypadku misji solo lub z pomocy Engineera i Scouta w rozgrywce multiplayer - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jeśli materia organiczna umiejscowiona jest w górnej części jaskini zawsze możesz skorzystać z pomocy robota Bosco w przypadku misji solo lub z pomocy Engineera i Scouta w rozgrywce multiplayer.

Uwaga! Wydobyciu jaja towarzyszy trzęsienie ziemi i bardzo donośny krzyk Obcych, który zaalarmuje pobliskie stworzenia, a te od razu zlecą się na miejsce zdarzenia i zaczną szaleńczy atak.

Po zdobyciu jaja Twoja postać będzie poruszać się znacznie wolniej i nie będzie w stanie wykonywać żadnych innych akcji - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po zdobyciu jaja Twoja postać będzie poruszać się znacznie wolniej i nie będzie w stanie wykonywać żadnych innych akcji. Jeśli grasz solo, czasem będziesz musiał rzucić jajo na ziemię i w pierwszej kolejności uporać się z przeciwnikami zanim zdeponujesz je do robota M.U.L.E.. W rozgrywce multiplayer zawsze możesz poprosić o wsparcie kolegów z drużyny.

Jeśli jesteś atakowany przez Obcych lub znajdujesz się niezwykle wysoko i nie masz szans na dostarczenie jaja do depozytu zawsze możesz nim rzucić w kierunku lepiej ustawionych sojuszników i samemu zabrać się za walkę z przeciwnikami lub bezpiecznie zejść na ziemię.

Ilość jaj Obcych, jaką trzeba uzbierać różni się w zależności od długości misji oraz jej trudności i przedstawia się następująco:

Długość jaskini

Skomplikowanie

Ilość jaj Obcych do zebrania

1 - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
4 jaja Obcych - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

4 jaja Obcych

2 - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
6 jaj Obcych - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

6 jaj Obcych

3 - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
8 jaj Obcych - Deep Rock Galactic: Egg Hunt - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

8 jaj Obcych