Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Alien Egg - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat przedmiotu Alien Egg - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Alien Egg (jaja Obcych) to dodatkowy zasób, który jest niezbędny do wykonania misji Egg Hunt i występuje wyłącznie w tego rodzaju misjach. Jaja Obcych są bardzo charakterystyczne, mają żółto-zielony kolor i otoczone są różowymi organicznymi żyłami.

Jaja Obcych są bardzo duże i ciężkie więc górnik musi przenieść je własnoręcznie i wrzucić do depozytu - Deep Rock Galactic: Alien Egg - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jaja Obcych są bardzo duże i ciężkie więc górnik musi przenieść je własnoręcznie i wrzucić do depozytu. W czasie transportu Gracz nie może wykonywać żadnych dodatkowych akcji (strzały, użycie kilofa itd.) ponieważ spowoduje to upuszczenie jaja.

Jak znaleźć Alien Egg

Po rozpoczęciu misji Egg Hunt postaraj się zlokalizować miejsce położenia jaj Obcych na skanerze (domyślnie tabulator na klawiaturze). Jaja są tutaj doskonale widoczne i objawiają się jako małe czerwone punkty. Posiadając informacje o położeniu jaj Obcych zdecydowanie łatwiej zaplanować eksplorację podziemnego kompleksu.

Jaja Obcych nie są widoczne na pierwszy rzut oka, lecz są one bardzo dobrze schowane głęboko w organicznej materii i należy je stamtąd wydobyć przy użyciu kilofa lub narzędzi wiertniczych Drillera - Deep Rock Galactic: Alien Egg - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jaja Obcych nie są widoczne na pierwszy rzut oka, lecz są one bardzo dobrze schowane głęboko w organicznej materii i należy je stamtąd wydobyć przy użyciu kilofa lub narzędzi wiertniczych Drillera. Materia organiczna chroniąca jaja przed intruzami jest bardzo podatna na obrażenia i można ją niszczyć zaledwie jednym uderzeniem.

Uwaga - Deep Rock Galactic: Alien Egg - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Uwaga! Wydobyciu jaja towarzyszy trzęsienie ziemi i bardzo donośny krzyk Obcych, który zaalarmuje pobliskie stworzenia, a te od razu zlecą się na miejsce zdarzenia i zaczną szaleńczy atak.