Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: ERR://23¤Y%/ - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracze znajdzie wszelkie istotne informacje na temat niezwykle tajemniczego przedmiotu ERR://23¤Y%/ - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

ERR://23¤Y%/ to niezwykle rzadki przedmiot w grze Deep Rock Galactic, który nie ma obecnie żadnego konkretnego zastosowania. ERR://23¤Y%/ ma kształt sześcianu z białymi świecącymi rowkami dookoła i emanuje mistyczną energią.

Szansa na znalezienie przedmiotu ERR://23¤Y%/ wynosi około 4-5% więc jest to naprawdę niezwykle rzadki zasób - Deep Rock Galactic: ERR://23¤Y%/ - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Szansa na znalezienie przedmiotu ERR://23¤Y%/ wynosi około 4-5% więc jest to naprawdę niezwykle rzadki zasób. W przyszłości może mieć jakieś konkretne zastosowanie więc zawsze warto dobrze rozglądać się po wnętrzu jaskiń, aby nie przeoczyć ani jednego artefaktu.

  Jak znaleźć ERR://23¤Y%/

  Tajemniczy przedmiot ERR://23¤Y%/ nie pokazuje się na radarze i bardzo łatwo go przeoczyć - Deep Rock Galactic: ERR://23¤Y%/ - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

  Tajemniczy przedmiot ERR://23¤Y%/ nie pokazuje się na radarze i bardzo łatwo go przeoczyć. Aby znaleźć ERR://23¤Y%/ trzeba bardzo dobrze się rozglądać i szukać charakterystycznych metalicznych kolców na ścianach jaskini. Gdy artefakt znajduje się w ścianie, kolce będą emanować mistyczną energią i lekko świecić. Po wydobyciu ERR://23¤Y%/ stracą swój blask.

  Do czego służy ERR://23¤Y%/

  Tajemniczy przedmiot ERR://23¤Y%/ w momencie pisania tego poradnika nie ma konkretnego zastosowania w grze Deep Rock Galactic. Nie można użyć go jako materiału rzemieślniczego, wymienić na surowce lub ekskluzywny przedmiot kosmetyczny.

  Jednak twórcy gry zadbali o to, żeby Gracz miał jakąś korzyść z odnalezienia tego dziwnego przedmiotu - Deep Rock Galactic: ERR://23¤Y%/ - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

  Jednak twórcy gry zadbali o to, żeby Gracz miał jakąś korzyść z odnalezienia tego dziwnego przedmiotu:

  1. Po zakończeniu misji Gracz otrzyma dodatkowe 2 000 punktów doświadczenia. Bonus zaliczany jest do kategorii zebranych minerałów;
  2. ERR://23¤Y%/ deponuje się do kieszeni Gracza więc może być użyty w przyszłości;
  3. ERR://23¤Y%/ związany jest z ukrytym Achievmentem o nazwie "What Are These Thinds" gdzie Gracz musi zebrać 5 takich przedmiotów.