Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Skrzynie ładunkowe Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika Gracz dowie się, czym są skrzynie ładunkowe (Cargo Crate) w grze Deep Rock Galactic, jak je znaleźć oraz jak je otworzyć.

W trakcie eksploracji jaskiń w grze Deep Rock Galactic Gracze mają również około 15% szansę na znalezienie skrzyń ładunkowych (Cargo Crate). Skrzynia ładunkowa to duży czarno-żółty kontener, którego nie da się przegapić. Do otwarcia tego kontenera będziesz jednak potrzebować dwóch sporej wielkości baterii.

Baterie rozrzucone są w pewnej odległości od skrzyni więc trzeba będzie ich poszukać - Deep Rock Galactic: Skrzynie ładunkowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Baterie rozrzucone są w pewnej odległości od skrzyni więc trzeba będzie ich poszukać. Baterie są żółto-czarne i emitują charakterystyczny dźwięk "beep" więc jeśli jeszcze ich nie widzisz po prostu idź za dźwiękiem. Baterie należy wykopać kilofem i ręcznie przenieść do skrzyni. W trakcie transportu postać nie może wykonywać żadnych innych czynności, ponieważ skutkuje to upuszczeniem baterii.

Po umieszczeniu dwóch baterii w skrzyni ładunkowej należy ją jeszcze naprawić i trzeba będzie tutaj użyć młotka - Deep Rock Galactic: Skrzynie ładunkowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po umieszczeniu dwóch baterii w skrzyni ładunkowej należy ją jeszcze naprawić i trzeba będzie tutaj użyć młotka. W celu naprawienia skrzyni ładunkowej wystarczy do niej podejść i dłużej przytrzymać przycisk akcji (domyślnie E na klawiaturze).

Po krótkiej chwili ze skrzyni zaczną wylatywać surowce i materiały dostosowane do regionu planetarnego w którym skrzynia została znaleziona - Deep Rock Galactic: Skrzynie ładunkowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po krótkiej chwili ze skrzyni zaczną wylatywać surowce i materiały dostosowane do regionu planetarnego w którym skrzynia została znaleziona. Co więcej, Gracz otrzyma także dodatkową nagrodę w postaci przedmiotu kosmetycznego lub skina do broni.

Dodatkowa nagroda nie jest dopasowana do konkretnej klasy postaci więc jeśli grasz np. Drillerem nie jest powiedziane, że otrzymasz przedmiot kosmetyczny dopasowany do tej postaci. Nagrody otrzymywane ze skrzyń ładunkowych są całkowicie losowe jednak nie będą się powtarzać.