Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Engineer - wyposażenie specjalne Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Wyposażenie specjalne Engineera – Platform Gun i LMG Gun Platform opis, omówienie, wskazówki.

Jednym z największych atutów Engineera jest jego wyposażenie specjalne, czyli Platform Gun. Za pomocą tego wynalazku Engineer może strzelać specjalnym materiałem kompozytowym i tworzyć stabilne platformy za pomocą których drużyna może dostać się do ciężko dostępnych miejsc. Engineer na swoim wyposażeniu posiada także wieżyczkę strażniczą LMG Gun Platform, któ®a doskonale sprawdza się do obrony przed rojem Obcych.

Platform Gun

Platform Gun to niekonwencjonalny wynalazek strzelający specjalnym materiałem kompozytowym, który po wystrzeleniu przylega do określonej powierzchni i zamienia się w kształtną platformę, która jest w stanie utrzymać ciężar całej drużyny. Podstawowym zadaniem tej broni pomocniczej jest tworzenie platform umożliwiających wydobycie trudno dostępnych surowców lub stworzenie schodków, za pomocą których drużyna dostanie się do wyższych kondygnacji jaskini.

Warto tutaj zaznaczyć fakt, że o ile materiał kompozytowy z których stworzone są platformy jest stabilny i może wytrzymać duży ciężar to jest podatny na zniszczenia - Deep Rock Galactic: Engineer - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Warto tutaj zaznaczyć fakt, że o ile materiał kompozytowy z których stworzone są platformy jest stabilny i może wytrzymać duży ciężar to jest podatny na zniszczenia. Jeśli platforma została stworzona w złym miejscu można ją łatwo zniszczyć przy użyciu kilofa lub materiału wybuchowego.

Platformy tworzone przez Engineera świetnie współgrają z bronią specjalną Scouta. Wykorzystując te dwie umiejętności Scout może w szybkim tempie zdobyć minerały, które znajdują się w górnej części jaskini. Co więcej, platformy często wykorzystywane są do stworzenia bezpiecznego przejścia nad strumieniem lawy lub innej substancji ograniczającej kontrolę nad postacią.

Proponowane modyfikacje Platform Gun:

  1. Tier 1 - Expanded Ammo Bags;
  2. Tier 2 - Plastcrete MKII;
  3. Tier 3 - Repellent Additive.

LMG Gun Platform

LMG Gun Platform to niezwykle przydatne narzędzie pomocnicze, które znajduje się na wyposażeniu każdego inżyniera. Ta mała w pełni automatyczna wieżyczka strażnicza jest w stanie namierzać poszczególne cele i skutecznie je eliminować zwiększając przy tym siłę ofensywną całego zespołu.

Po użyciu tej umiejętności Engineer stawia w określonym miejscu nieuzbrojony mechanizm, który należy aktywować - Deep Rock Galactic: Engineer - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po użyciu tej umiejętności Engineer stawia w określonym miejscu nieuzbrojony mechanizm, który należy aktywować. Aktywacji wieżyczki LMG Gun Platform może dokonać sam Engineer lub którykolwiek z członków drużyny. Aktywacja wieżyczki strażniczej trwa około 4 sekundy.

Domyślnie każdy Engineer może mieć aktywne tylko jedno działko LMG Gun Platform. Przesuwając się w głąb kompleksu jaskiń Engineer może przywołać do siebie wcześniej uzbrojone działko, które automatycznie się złoży i zacznie lecieć w kierunku swojego właściciela. Gdy dotrze na miejsce, po pewnym czasie może zostać ponownie uzbrojone.

Proponowane modyfikacje LMG Gun Platform:

  1. Tier 1 - LMG MKII;
  2. Tier 2 - Quick Deploy;
  3. Tier 3 - Stun;
  4. Tier 4 - Defender System.