Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Enor Pearl - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracze znajdzie wszelkie istotne informacje na temat dodatkowego zasobu Enor Pearl - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Enor Pearl to jeden z dodatkowych zasobów dostępnych w grze Deep Rock Galactic i wykorzystuje się go do ulepszania wyposażenia. Enor Pearl jest okrągła i ma lekko szare zabarwienie. Po wydobyciu perły Gracz musi przenieść ją ręcznie do depozytu.

Enor Pearl to rzadki materiał rzemieślniczy wykorzystywany do ulepszania wyposażenia - Deep Rock Galactic: Enor Pearl - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Enor Pearl to rzadki materiał rzemieślniczy wykorzystywany do ulepszania wyposażenia. Można go znaleźć na obszarze Salt Pits, Sandblasted Corridors oraz Radioactive Exclusion Zone.

Jak znaleźć Enor Pearl

Miejsce zakopania Enor Pearl można poznać po małych szarych kulistych kryształkach na powierzchni ścian jaskini - Deep Rock Galactic: Enor Pearl - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Miejsce zakopania Enor Pearl można poznać po małych szarych kulistych kryształkach na powierzchni ścian jaskini. Kopiąc w tak oznaczonym miejscu, jak na powyższym obrazku Gracz może mieć pewność, że zdobędzie perłę Enor Pearl.