Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Point Extraction - zakończenie misji, ewakuacja Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Proces ewakuacji z misji Point Extraction różni się nieco od tego, który Gracz może znać z innych misji dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Po zebraniu odpowiedniej ilości kryształów Aquarq i opcjonalnym wykonaniu misji pobocznej Gracz może zainicjować proces ewakuacji poprzez wystrzelenie rakiety.

Konsola z odpowiednim przyciskiem znajduje się na tyłach platformy wydobywczej - Deep Rock Galactic: Point Extraction - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Konsola z odpowiednim przyciskiem znajduje się na tyłach platformy wydobywczej. Wystarczy do niej podejść, wcisnąć przycisk odpowiedzialny za wykonanie akcji (domyślnie E na klawiaturze) i poczekać, aż stacja kosmiczna odbierze sygnał i rozpoczną działania związane z ewakuacją.

Po wystrzeleniu rakiety Gracz musi utrzymać platformę wydobywczą i odpierać ataki Obcych przez 2 minuty - Deep Rock Galactic: Point Extraction - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po wystrzeleniu rakiety Gracz musi utrzymać platformę wydobywczą i odpierać ataki Obcych przez 2 minuty. Po tym czasie pojazd ewakuacyjny wyląduje w niewielkiej odległości od platformy wydobywczej i będzie czekał na wszystkich spóźnialskich jeszcze przez 3 minuty.