Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Driller - przedmioty do rzucania Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Przedmioty do rzucania Drillera – Impact Axe, High Explosive Grenade, Neurotoxin Grenade opis, omówienie, wskazówki.

Jak każda klasa dostępna w grze Deep Rock Galactic, Driller ma dostęp do trzech przedmiotów do rzucania. Podstawowym przedmiotem do rzucania jest Impact Axe, czyli mały topór obosieczny. Po zdobyciu 5 poziomu Driller może odblokować High Explosive Grenade, a na 10 poziomie Neurotoxin Grenade.

Impact Axe

Impact Axe wyrządza ogromne obrażenia przy bezpośrednim trafieniu w cel. Poza obrażeniami fizycznymi, przy trafieniu w cel, Impact Axe wytwarza wybuch energii statycznej na małym obszarze, który zwiększa bezpośrednie obrażenia do aż 240 punktów - jeden z najwyższych wyników w całej grze.

Driller może mieć na wyposażeniu maksymalnie 8 toporów do rzucania, a te, które nie trafiły w cel mogą zostać podniesione i wykorzystane ponownie - Deep Rock Galactic: Driller - przedmioty do rzucania - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Driller może mieć na wyposażeniu maksymalnie 8 toporów do rzucania, a te, które nie trafiły w cel mogą zostać podniesione i wykorzystane ponownie. Na powyższym obrazku widać topór, który był celny i wbił się w przeciwnika, ale mogą one także utkwić w ścianie jaskini lub w ziemi skąd będzie można je zebrać i wykorzystać ponownie.

Impact Axe jest niezwykle skuteczną bronią na przeciwników Glyphid Praetorian. Ten gatunek Obcych posiada wrażliwy punk na plecach, który emituje żółtawe światło. Trafiając w to miejsce wyrządzisz przeciwnikowi olbrzymie obrażenia. Co więcej, wrzuć Impact Axe do paszczy potwora, aby natychmiast zatrzymać rozpylanie trucizny.

High Explosive Grenade

High Explosive Grenade to tradycyjny granat uderzeniowy, który wyrządza spore obrażenia na określonym obszarze. Przy trafieniu wywołuje efekt paniki wśród przeciwników i jest zdolny do niszczenia pancerza.

Neurotoxin Grenade

Neurotoxin Grenade nie powoduje bezpośrednich obrażeń, ale tworzy chmurę trującego gazu, która wyrządza obrażenia wszystkim Obcym, którzy znajdą się w jej zasięgu. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że gaz można podpalić, aby spowodować eksplozję płomieni.