Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Gdy tylko kokon zostanie przerwany, Dreadnought wyjdzie na zewnątrz i od razu zacznie śmiertelnie groźny atak. Poza zwykłym atakiem, do którego Dreadnought używa swoich masywnych szczęk, ten wielki potwór może zaszarżować na krasnoludy z ogromną prędkością. Co więcej, przeciwnik ten potrafi pluć kulami ognia, a także feromonami które tworzą mniejszych Obcych lub oblepiają trafiony cel, na który od razu rzucą się pomniejsi wrogowie. Dreadnought posiada także umiejętność obszarową i jeśli się zdenerwuje może spowodować eksplozję kolców lawy na sporym terenie. Jeśli drużyna schowa się w miejscu, w którym Dreadnought nie może ich dosięgnąć, przeciwnik zapewne rozłupie skały, aby się do nich dostać.

Dreadnought to mocno opancerzony przeciwnik i z tego powodu posiada unikatowy pasek zdrowia - Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Dreadnought to mocno opancerzony przeciwnik i z tego powodu posiada unikatowy pasek zdrowia. Poza zwykłym paskiem życia (oznaczonym na czerwono) ten przerażający Obcy posiada także dodatkowy pancerz (żółty pasek). Cały przód tego przeciwnika jest pokryty pancerzem, którego nie da się sforsować bronią, a jedynym słabym punktem Dreadnoughta jest jasnożółty odwłok na jego plecach. W pierwszej kolejności należy atakować odwłok stwora, aby zbić pancerz, a następnie kontynuować atak, żeby wyrządzić prawdziwe obrażenia. Gdy pancerz zostanie zniszczony, Gracze mogą strzelać w pysk przeciwnika, ale będą wyrządzać znacznie mniejsze obrażenia.

Przed przystąpieniem do walki z Dreadnought postarajcie się odpowiednio przygotować teren. Zróbcie sporo miejsca, rozstawcie wieżyczki strażnicze, platformy i liny zip, a także zadbajcie o odpowiednie oświetlenie. Rozstawcie także ładunki wybuchowe tuż przed kokonem, aby zdetonować je w momencie, gdy przeciwnik wykluje się z kokonu.

Uwaga! Dreadnought jest niezwykle odporny na obrażenia od ognia i elektryczności dlatego staraj się używać innej broni w walce z tym przeciwnikiem.

Ilość Dreadnoughts, których trzeba wyeliminować różni się w zależności od długości misji oraz jej trudności i przedstawia się następująco:

Długość jaskini

Skomplikowanie

Ilość Dreadnoughts do zabicia

1 - Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
Należy zabić 2 Dreadnoughts - Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Należy zabić 2 Dreadnoughts

2 - Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
Należy zabić 3 Dreadnoughts - Deep Rock Galactic: Elimination - Dreadnought, jak walczyć, zabić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Należy zabić 3 Dreadnoughts