Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Gold - zasób, przedmiot Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracze znajdzie wszelkie istotne informacje na temat surowca Gold oraz Compressed Gold - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Złoto (Gold) to jeden z surowców dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Posiada jasnożółte zabarwienie i jego złoże może przyjmować różne kształty. Podstawowym celem wydobywania złota jest zwiększenie ilości punktów doświadczenia otrzymanych po zakończeniu misji - bonus od ilości wydobytych surowców.

Złoto to bardzo powszechny surowiec, więc można go znaleźć w całym układzie planetarnym i we wszystkich typach misji - Deep Rock Galactic: Gold - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Złoto to bardzo powszechny surowiec, więc można go znaleźć w całym układzie planetarnym i we wszystkich typach misji. Jego skompresowana wersja jest jednak znacznie rzadsza w występowaniu i szansa na to, że pojawi się na mapie wynosi około 30%. Złoto jest wytrzymałym surowcem, więc należy uderzyć w niego dwukrotnie, aby odłupać kawałek złoża.

Compressed Gold

Compressed Gold występuje w postaci jednej dużej złotej bryły. Ze względu na bardzo duże rozmiary musi zostać pojedynczo przeniesiona do depozytu. W trakcie przenoszenia tak dużej bryły złota postać nie może wykonywać żadnych innych akcji. W razie konieczności bryłę można upuścić lub przekazać komuś innemu.

Każda bryła skompresowanego złota po zdeoponowaniu jest warta od 150 do nawet 250 zwykłych odłamków złota co skutkuje uzyskaniem sporej ilości dodatkowych kredytów i punktów doświadczenia - Deep Rock Galactic: Gold - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Każda bryła skompresowanego złota po zdeoponowaniu jest warta od 150 do nawet 250 zwykłych odłamków złota co skutkuje uzyskaniem sporej ilości dodatkowych kredytów i punktów doświadczenia.

Jak znaleźć Compressed Gold

Miejsce zakopania Compressed Gold można poznać po małych złotych błyszczących płatkach na powierzchni ścian jaskini. Kopiąc w tak oznaczonym miejscu, jak na poniższym obrazku Gracz może mieć pewność, że zdobędzie jedno skompresowane złoto.

Małe złote płatki można bardzo łatwo przeoczyć, szczególnie jeśli zostały zasłonięte bezwartościowymi kryształami lub jakąś inną rudą surowca - Deep Rock Galactic: Gold - zasób, przedmiot - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Małe złote płatki można bardzo łatwo przeoczyć, szczególnie jeśli zostały zasłonięte bezwartościowymi kryształami lub jakąś inną rudą surowca. W trakcie eksploracji jaskiń musisz bardzo dobrze się rozglądać, aby nie przeoczyć tak cennego surowca.