Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Armor Rig - właściwości, najlepsze modyfikacje Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się czym jest Armor Rig, jakie ma właściwości oraz jakie są najlepsze modyfikacje tego przedmiotu.

Armor Rig w grze Deep Rock Galactic to specjalna część wyposażenia, którą krasnoludy noszą pod pancerzem. W podstawowej wersji Armor Rig zapewnia górnikom dodatkową ochronę w postaci tarczy energetycznej, która przyjmie na siebie część otrzymanych obrażeń zanim przeciwnicy zdołają nadszarpnąć zdrowie krasnoluda.

Za sprawą kilku odpowiednich modyfikacji Armor Rig można znacznie ulepszyć - Deep Rock Galactic: Armor Rig - właściwości, najlepsze modyfikacje - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Za sprawą kilku odpowiednich modyfikacji Armor Rig można znacznie ulepszyć! Poszczególne modyfikacje przedmiotu Armor Rig podzielone zostały na 4 Tiery i odblokowują się na określonym poziomie postaci. Do Armor Rig w grze Deep Rock Galactic polecamy następujące modyfikacje:

  1. Tier 1 - Improved Generator;
  2. Tier 2 - Healty;
  3. Tier 3 - Hazmat System;
  4. Tier 4 - Shockwave.

Warto także zaznaczyć fakt, że na samym dole drzewka z modyfikacjami znajduje się pasek, który zapełnia się za każdym razem, gdy Gracz wykupi którąś z modyfikacji. Za każde 3 wykupione modyfikacje Armor Rig zyskuje +5 punktów zdrowia, a więc można maksymalnie zyskać +15 zdrowia po wykupieniu wszystkich dostępnych modyfikacji.

Tak zmodyfikowany Armor Rig zapewni krasnoludowi bardzo dobrą ochronę, ponieważ będzie dysponować większą pulą zdrowia, tarcza energetyczna będzie znacznie szybciej odnawiał się w momencie, gdy postać nie będzie otrzymywać dodatkowych obrażeń, a także zwiększy się odporność postaci na truciznę. Co więcej, gdy tarcza energetyczna zostanie rozbita, Armor Rig uwolni ładunek statyczny, który ma szansę na ogłuszenie pobliskich przeciwników.