Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Bittergem - minerał, zasób Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracze znajdzie wszelkie istotne informacje na temat minerału Bittergem - gdzie go znaleźć, jak rozpoznać, do czego można go użyć.

Bittergem to jeden z minerałów dostępnych w grze Deep Rock Galactic i wygląda jak duża świecąca jasnoróżowa bryła kryształu. Ze względu na duże rozmiary, bryła Bittergem musi zostać pojedynczo przeniesiona do depozytu i zapewni Graczom od 1 000 do 1 500 jednostek tego surowca.

Szansa na znalezienie minerału Bittergem wynosi około 5% więc jest to naprawdę niezwykle rzadki zasób - Deep Rock Galactic: Bittergem - minerał, zasób - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Szansa na znalezienie minerału Bittergem wynosi około 5% więc jest to naprawdę niezwykle rzadki zasób. Każda pojedyncza jednostka tego minerału jest warta 1 kredyt więc minimalnie Gracz może uzyskać bonus w wysokości 1 000 kredytów, a maksymalnie może zainkasować ich aż 1 500.

Jak znaleźć Bittergem?

Miejsce zakopania minerału Bittergem można poznać po małych fioletowych lśniących kryształkach na powierzchni ścian jaskini. Kopiąc w tak oznaczonym miejscu, jak na poniższym obrazku Gracz może mieć pewność, że zdobędzie jeden kryształ Bittergem.

Złoże minerału Bittergem jest zazwyczaj bardzo trudno dostępne ze względu na swoją olbrzymią wartość - Deep Rock Galactic: Bittergem - minerał, zasób - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Złoże minerału Bittergem jest zazwyczaj bardzo trudno dostępne ze względu na swoją olbrzymią wartość. W większości przypadków zdobycie tego minerału wiąże się z użyciem dodatkowych narzędzi, jak platform lub lin zip.