Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Drillera - wyposażenie specjalne Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Wyposażenie specjalne Drillera – Reinforced Power Drills i Satchel Charge opis, omówienie, wskazówki.

Jednym z największych atutów Drillera jest jego wyposażenie specjalne, czyli Reinforced Power Drills. Za pomocą tych mechanicznych ramion wyposażonych w diamentowe piły, Driller może w szybkim tempie drążyć tunele w podziemnych jaskiniach tworząc niekonwencjonalne drogi prowadzące do celu wykonywanej misji. Driller posiada także przydatne zdalnie odpalane ładunki wybuchowe Satchel Charge.

Reinforced Power Drills

Reinforced Power Drills to mechaniczne ramiona, które pozwalają Drillerowi w szybkim tempie drążyć tunele w skałach i ścianach podziemnych jaskiń. Dzięki takiemu wynalazkowi drużyna może szybko przemieszczać się z jednego poziomu podziemnego kompleksu na drugi wykorzystując niekonwencjonalne ścieżki. Reinforced Power Drills to także niezwykle przydatne narzędzie w trakcie przebijania się przez jaskinię do punktu ewakuacji.

Reinforced Power Drills to narzędzie górnicze, które posiada także pewne ograniczenia - Deep Rock Galactic: Drillera - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Reinforced Power Drills to narzędzie górnicze, które posiada także pewne ograniczenia. Bezustanne używanie tego narzędzie sprawia, że szybko się przegrzewa (zielona ramka na powyższym screenie). Gdy poziom przegrzania dojdzie do 100%, dalsze kopanie będzie wymagać 2 sekundowego schłodzenia mechanizmu więc zdecydowanie lepiej jest monitorować ten parametr i kopać z małymi przerwami. Co więcej, Reinforced Power Drills dysponuje także ograniczonym zasobem paliwa (czerwona ramka na powyższym screenie), które później trzeba uzupełnić przy użyciu zaopatrzenia. Co ciekawe, Reinforced Power Drills można wykorzystać jako broń, jeśli przeciwnik będzie na tyle blisko, aby znaleźć się w zasięgu diamentowych wierteł.

Reinforced Power Drills nie może być użyte do wydobywania rud i surowców mineralnych - czynność ta wymaga użycia ręcznego kilofu.

Proponowane modyfikacje Reinforced Power Drills:

  1. Tier 1 - Hardened Drill Tips;
  2. Tier 2 - Magnetic Refrigeration;
  3. Tier 3 - Supercharged Motor;
  4. Tier 4 - Increased Tank Pressure.

Satchel Charge

Satchel Charge to ładunki wybuchowe, które znajdują się na wyposażeniu każdego Drillera. Satchel Charge używa się przede wszystkim do usuwania skał lub wyrządzania obrażeń obszarowych w trakcie walki z rojem Obcych.

Satchel Charge może zostać zdalnie zdetonowany co oznacza, że po umieszczeniu ładunku w odpowiednim miejscu w rękach postaci pojawia się przełącznik z czerwonym przyciskiem, który służy za detonator - Deep Rock Galactic: Drillera - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Satchel Charge może zostać zdalnie zdetonowany co oznacza, że po umieszczeniu ładunku w odpowiednim miejscu w rękach postaci pojawia się przełącznik z czerwonym przyciskiem, który służy za detonator. Na powyższym obrazku można także zauważyć obszar na jakim ładunek zostanie zdetonowany.

Proponowane modyfikacje Satchel Charge:

  1. Tier 1 - Bigger Charge;
  2. Tier 2 - Kill Switch;
  3. Tier 3 - Extra Satchel Charge;
  4. Tier 4 - Stun.