Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Weapon skins - jak zdobyć, zmienić? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika Gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat skinów do broni, które można znaleźć w trakcie rozgrywki w Deep Rock Galactic - czym są, jak je zdobyć, jak je zmienić.

W grze Deep Rock Galactic Gracz ma możliwość customizowania wyglądu swojej postaci poprzez zmianę nie tylko części garderoby, fryzury i zarostu, ale także poprzez zmianę skinów broni i ich koloru. Weapon skins w grze Deep Rock Galactic można znaleźć na różne sposoby - niektóre opcje nie wymagają od Gracza wykonywania żadnych dodatkowych akcji, ale inne dostępne są jedynie po awansowaniu postaci.

Weapon skins - jak zdobyć?

Większość skinów do broni w grze Deep Rock Galactic można uzyskać w trakcie normalnej rozgrywki i poprzez wykonywanie misji. Aby mieć większą szansę na uzyskanie dodatkowych skinów do broni Gracz będzie musiał awansować swoją postać, aby otrzymać dostęp do end game'owego contentu gry jak Machine Events i Deep Dives. Niektóre ekskluzywne skiny do broni można otrzymać wyłącznie po zakupieniu określonego DLC.

W momencie pisania niniejszego poradnika skiny do broni w grze Deep Rock Galactic można uzyskać w następujący sposób - Deep Rock Galactic: Weapon skins - jak zdobyć, zmienić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

W momencie pisania niniejszego poradnika skiny do broni w grze Deep Rock Galactic można uzyskać w następujący sposób:

  1. Po wykupieniu określonej ilości modyfikacji do danej broni;
  2. Ze skrzyń typu Cargo Crates (mogą pojawić się w każdym typie misji, a do ich otwarcia potrzebne są dwie Battery Pack);
  3. W momencie zebrania ukrytego skarbu (do jego zlokalizowania potrzebny będzie przedmiot w kształcie kasku, Update Terrain Skaner);
  4. Po wykonaniu Machine Events i użyciu Blank Matrix Core (następnie trzeba je odblokować w kuźni);
  5. Po wykupieniu odpowiedniego DLC.

Weapon skins - jak zmienić?

Po znalezieniu lub odblokowaniu pierwszych skinów do broni Gracz będzie mógł w końcu wykorzystać je do zmodyfikowania wyglądu swojego wyposażenia. Wszystkie posiadane przez Gracza weapon skins można znaleźć w terminalu wyposażenia, który znajduje się na pierwszym poziomie stacji kosmicznej zaraz przy terminalu misji.

Po włączeniu terminala wyposażenia należy przejść do zakładki broni, której wygląd ma zostać zmodyfikowany - Deep Rock Galactic: Weapon skins - jak zdobyć, zmienić? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po włączeniu terminala wyposażenia należy przejść do zakładki broni, której wygląd ma zostać zmodyfikowany. Na powyższym obrazku czerwoną ramką oznaczono opcje zmiany skina broni (górny kwadrat) oraz jej koloru (dolny kwadrat). Zmiana wyglądu broni jest darmowa, a czynność tę można wykonać jedynie przed wyruszeniem na misję.

Aktualnie w grze Deep Rock Galactic dostępnych jest 5 podstawowych zestawów weapon skins: Custom Engineered, Fourth Relic, Glyphid Trophy Hunter, Mechanized oraz Neonband. Specjalny zestaw MegaCorp można otrzymać po wykupieniu DLC MegaCorp.