Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Engineer - omówienie postaci Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Engineer – omówienie postaci opis, wskazówki.

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic znajdziesz charakterystykę postaci Engineer, dokładny opis jego wyposażenia wraz z zalecanymi modyfikacjami, proponowane Perki oraz porady, które mogą przydać się w trakcie rozgrywki.

Engineer to jedna z postaci dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Podstawowym zadaniem Engineera jest tworzenie niekonwencjonalnych ścieżek do najwyższych lub najniższych obszarów jaskiń przy użyciu specjalistycznego narzędzia Platform Gun. Główną bronią Engineera jest strzelba Warthog Auto 210 za pomocą którego postać ta może wyrządzać duże obrażenia single target.

Bronią pomocniczą Engineera jest wyrzutnia rakiet Deepcore 40mml PGL, która sprawdza się doskonalone w trakcie walki z większą ilością przeciwników - Deep Rock Galactic: Engineer - omówienie postaci - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Bronią pomocniczą Engineera jest wyrzutnia rakiet Deepcore 40mml PGL, która sprawdza się doskonalone w trakcie walki z większą ilością przeciwników. Jak na prawdziwego wynalazcę przystało, Engineer ma w swoim asortymencie kilka gadżetów, jak oryginalną broń tworzącą platformy, automatyczne wieżyczki strzelnicze oraz hologramy wabiące przeciwników.

Engineer Perks

W grze Deep Rock Galactic dostępnych jest bardzo dużo Perków (atutów) w które Gracz może wyposażyć swojego krasnoluda, aby jeszcze lepiej dostosować jego styl gry do własnych preferencji. Dla postaci Engineera proponujemy następujące Perki:

  1. Field Medic;
  2. Friendly;
  3. Thorns;
  4. Iron Will;
  5. Vampire;
  6. Deep Pockets.