Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Gunner - wyposażenie specjalne Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Wyposażenie specjalne Gunnera – Zipline Gun i Shield Generator opis, omówienie, wskazówki.

Poza ciężką artylerią Gunner posiada także niezwykle przydatne urządzenie o nazwie Zipline Gun za pomocą którego drużyna może dostać się do ciężko dostępnych miejsc lub bezpiecznie zejść na niższe kondygnacje jaskiń. Gunner ma także dostęp do niezwykle przydatnego generatora osłony Shield Generator.

Zipline Gun

Zipline Gun to niezwykle przydatne narzędzie dalekiego zasięgu zdolne do wystrzelenia bardzo wytrzymałych lin, które w znacznym stopniu ułatwiają eksplorację podziemnego kompleksu. Aby wystrzelić linę zip Gracz musi stać na solidnym podłoży i celować w określony punkt pod odpowiednim kątem.

Liny zip wystrzelone z Zipline Gun są niemożliwe do zniszczenia - Deep Rock Galactic: Gunner - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Liny zip wystrzelone z Zipline Gun są niemożliwe do zniszczenia. Oznacza to, że są całkowicie ignorowane przez przeciwników. Co więcej, liny zip nie znikną nawet wtedy, gdy podłoże pod ich podstawą zawali się lub zostanie zniszczone. Warto także wiedzieć, że szybkość przemieszczania się po linie zip należy od jej kąta nachylenia.

Uwaga! Jeśli w trakcie jazdy na linie zip Gracz otrzyma zbyt dużo obrażeń jego postać zostanie zrzucona w przepaść i najprawdopodobniej umrze. Co więcej, w trakcie jazdy na linie zip należy szczególnie uważać na przeciwników typu Mactera ponieważ ich atak plwociną może również zrzucić krasnoluda w przepaść.

Proponowane modyfikacje Zipline Gun:

  1. Tier 1 - Upgraded Connection Joint;
  2. Tier 2 - Reinforced Cable;
  3. Tier 3 - Disconnection Protection.

Shield Generator

Shield Generator to niezwykle przydatne narzędzie pomocnicze, które znajduje się na wyposażeniu każdego Gunnera. Shield Generator aktywuje się w momencie kontaktu z powierzchnią i natychmiast zaczyna emitować tarczę ochronną, która poradzi sobie z atakami wszystkich pomniejszych stworzeń. Potężniejsi przeciwnicy, jak np. Pretorianie mogą się przez nią przebić.

Tarcza ochronna utrzymuje się przez 6 sekund po czym ulega dezaktywacji, automatycznie wraca do plecaka Gunnera i przechodzi w czas schłodzenia - Deep Rock Galactic: Gunner - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Tarcza ochronna utrzymuje się przez 6 sekund po czym ulega dezaktywacji, automatycznie wraca do plecaka Gunnera i przechodzi w czas schłodzenia. O ile przeciwnicy nie mogą sforsować bariery stworzonej przez Shield Generator, wszyscy członkowie drużyny mogą przez nią swobodnie strzelać, aby eliminować kolejne cele. Warto wiedzieć, że krasnoludy stojące wewnątrz tarczy otrzymują 50% mniejsze obrażenia i dodatkowo ładują swoje własne tarcze ochronne (niebieskie paski nad czerwonym paskiem zdrowia).

Shield Generator to urządzenie, które z powodzeniem można wykorzystać w trakcie wskrzeszania sojuszników. Osłona będzie działać na tyle długo, że bez problemu uda Ci się postawić na nogi kolegę z drużyny i przygotować się na dalszą walkę.

Proponowane modyfikacje Shield Generator:

  1. Tier 1 - Streamlined Integrity Check;
  2. Tier 2 - Larger Capacitors;
  3. Tier 3 - Improved Efficiency.