Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Awansowanie postaci - jak? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się czym jest awans postaci (promotion), jak go uzyskać, co daje awansowanie postaci i ile kosztuje oraz czym są Odznaki Honoru.

Awansowanie postaci w grze Deep Rock Galactic odblokowuje dostęp do wielu end game'owych mechanik jak Deep Dives, Machine Events i tygodniowych zadań specjalnych, które zapewnią Graczom niezliczoną ilość dodatkowych godzin rozgrywki i ekskluzywne przedmioty kosmetyczne. Awans postaci jest niestety dość kosztowny, szczególnie na wyższych rangach więc będziesz do tego potrzebować sporej ilości kredytów i surowców. Podpowiadamy, jak szybko zdobyć pierwszy awans postaci w Deep Rock Galactic!

Jak awansować postać?

Zdobycie maksymalnego poziomu doświadczenia (25lvl) daną postacią kwalifikuje ją do osiągnięcia pierwszego awansu. Awans (promotion) to swego rodzaju system prestiżowy w grze Deep Rock Galactic, który pozwala Graczom na zdobywanie Odznak Honoru i dalsze rozwijanie swojej postaci po wbiciu maksymalnego poziomu.

Po zdobyciu 25 poziomu doświadczenia w terminalu Assignment Board pojawi się nowe zadanie, a w nim szereg misji do wykonania - Deep Rock Galactic: Awansowanie postaci - jak? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po zdobyciu 25 poziomu doświadczenia w terminalu Assignment Board pojawi się nowe zadanie, a w nim szereg misji do wykonania. Każdy etap tego zadania będzie wymagał od Gracza wykonania określonego typu misji, który zostanie odpowiednio oznaczony na mapie układu Hoxxes IV. Misje Promotion Qualification można wykonywać w pojedynkę lub w grupie.

Jeśli zależy Ci na szybkim awansie postaci, wykonuj wszystkie misje Promotion Qualification na jak najniższym poziomie trudności (Hazard 1) i bez dodatkowych ostrzeżeń, które tylko mogą skomplikować cały proces.

Po ukończeniu wszystkich 4 zadań z serii Promotion Qualification Gracz otrzyma możliwość awansu danej klasy postaci - Deep Rock Galactic: Awansowanie postaci - jak? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po ukończeniu wszystkich 4 zadań z serii Promotion Qualification Gracz otrzyma możliwość awansu danej klasy postaci. Terminal awansu (promotion terminal) znajduje się w Hali Pamięci (Memorial Hall), na samym końcu przy przeszklonej ścianie. Do Hali Pamięci można dostać się windą z pierwszego poziomu stacji kosmicznej.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie