Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Karl - kto to? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się, kim prawdopodobnie był Karl, który tak często wspominany jest przez inne krasnoludy w trakcie wznoszenia toastów lub salutowania.

W grze Deep Rock Galactic imię Karla często wspominane jest przez inne krasnoludy po użyciu polecenia zasalutowania (domyślnie V na klawiaturze) lub w trakcie wznoszenia toastów w barze Abyss. Wśród fanów gry powstało bardzo dużo ciekawych teorii na temat tego, kim tak naprawdę mógł być Karl, który aktualnie nie jest grywalną postacią dostępną w grze Deep Rock Galactic.

Wielu Graczy zadaje sobie pytanie - kim jest lub kim był Karl - Deep Rock Galactic: Karl - kto to? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Wielu Graczy zadaje sobie pytanie - kim jest lub kim był Karl? Wszystko wskazuje na to, że Karl mógł być jednym z górników, który pracował dla korporacji Deep Rock Galactic, ale niestety któregoś dnia nie zdołał wrócić z misji do stacji kosmicznej - popełnił jakiś błąd lub poświęcił się, aby ratować kolegów z zespołu. Wielce prawdopodobne jest, że największa złota figura znajdująca się w Memorial Hall symbolizuje właśnie Karla. Z tego względu może być często wspominany przez inne krasnoludy w trakcie wyruszania na misje lub przy wznoszeniu toastów, jak "For Karl!" lub "Leave No Dwarfs Behind!".

W barze Abyss można kupić piwo Skull Crusher Ale, które w opisie ma ciekawą informację - plotka głosi, że Skull Crusher Ale jest częściowo winien za to, co stało się z Karlem.