Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Overclocks - jak użyć, odblokować? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się czym są Overclocks, jak je zdobyć, odblokować oraz w jaki sposób można ich użyć.

Overclocks to dodatkowy sposób na modyfikowanie broni w grze Deep Rock Galactic. Aktualnie w grze istnieją trzy rodzaje Overclocks: Clean (zielone), Balanced (żółte) oraz Unstable (czerwone). Overclocks typu Clean posiadają wyłącznie pozytywne bonusy, ale te z grupy Balanced i Unstable będą posiadać także określone negatywne efekty. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że Overclocks w grze Deep Rock Galactic można zdobyć na wiele sposób, a każda broń główna i pomocnicza może zostać zmodyfikowania wyłącznie jednym z nich.

Overclocks - jak odblokować?

Overclocks w grze Deep Rock Galactic można zdobyć na wiele sposobów. Gracz może je otrzymać jako nagrodę za ukończenie któregoś z etapów Deep Dive (po jednym na każdy wariant), a także z cotygodniowych misji typu Weekly Core Hunt. Kolejnym sposobem na zdobycie Overclocks do broni w grze Deep Rock Galactic jest otrzymanie jej w postaci nagrody za postępy w kuźni (Mastery Level).

Wszystkie zdobyte Overclocks pojawiają się w kuźni i muszą zostać najpierw wytworzone zanim Gracz będzie mógł z nich skorzystać - Deep Rock Galactic: Overclocks - jak użyć, odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Wszystkie zdobyte Overclocks pojawiają się w kuźni i muszą zostać najpierw wytworzone zanim Gracz będzie mógł z nich skorzystać. Koszt stworzenia Overclocks jest różny, w zależności od wariantu modyfikacji, broni i postaci, do której dana broń jest przyporządkowana. Wszystkie Overclocks w grze Deep Rock Galactic można wykonać za określoną ilość kredytów i dodatkowych surowców. Tak wytworzona modyfikacja może zostać zaimplementowana do odpowiedniego wyposażenia.

Overclocks - jak użyć?

Po stworzeniu w kuźni Overclocks Gracz będzie mógł w końcu dodać je do odpowiedniej broni. Wszystkie Overclocks wybiera się w terminalu wyposażenia, który znajduje się na pierwszym poziomie stacji kosmicznej zaraz przy terminalu misji.

Pole odpowiedzialne za modyfikację typu Overclocks znajduje się w dolnej części tablicy z dostępnymi modyfikacjami - Deep Rock Galactic: Overclocks - jak użyć, odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Pole odpowiedzialne za modyfikację typu Overclocks znajduje się w dolnej części tablicy z dostępnymi modyfikacjami. W odróżnieniu od zwykłych modyfikacji broni, które trzeba odblokować, slot na Overclocks dostępny jest od samego początku.

Zanim Gracz będzie mógł wyposażyć swoją broń w Overclocks w pierwszej kolejności będzie musiał odblokować chociaż po jednej dodatkowej modyfikacji z każdego Tieru.