Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: XP, surowce - jak szybko zdobywać? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

XP - jak szybko expić? Surowce - jak szybko zdobywać?

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się, jak szybko zdobywać doświadczenie i surowce niezbędne do ulepszania posiadanego wyposażenia.

W grze Deep Rock Galactic Gracz musi zdobywać punkty doświadczenia i surowce, aby mieć możliwość dalszego rozwoju swojej postaci w co można wliczyć zdobywanie kolejnych poziomów i rang, modyfikację sprzętu, odblokowywanie nowych przedmiotów kosmetycznych, alternatywnych broni i zadań w terminalu Assignment Terminal oraz wiele innych rzeczy. Punkty doświadczenia są także niezbędne do otrzymania awansu postaci i odblokowania wszystkich end game'owych mechanik dostępnych w drze Deep Rock Galactic. Warto wiedzieć, jak najszybciej expić i farmić surowce, aby w znacznym stopniu przyśpieszyć proces rozwoju postaci i konta.

Jak szybko expić?

Szybkie i skuteczne expienie bez wątpienia w znacznym stopniu przyśpiesza rozwój postaci i całego konta Gracza w grze Deep Rock Galactic. Podstawowym źródłem punktów doświadczenia są oczywiście misje i wykonywanie ich na różnych poziomach zagrożenia z ewentualnymi utrudnieniami. Na szczęście proces expienia postaci można w znacznym stopniu przyśpieszyć, jeśli już wie się za co tak w ogóle punkty doświadczenia są w grze Deep Rock Galactic przyznawane.

Podstawą jak najszybszego zdobywania punktów doświadczenia jest rozgrywanie misji z dodatkową anomalią o nazwie Double XP - Deep Rock Galactic: XP, surowce - jak szybko zdobywać? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Podstawą jak najszybszego zdobywania punktów doświadczenia jest rozgrywanie misji z dodatkową anomalią o nazwie Double XP. Dzięki temu po pomyślnym zakończeniu misji Gracze uzyskają dwa razy więcej punktów doświadczenia! Poza tym, punkty doświadczenia w grze Deep Rock Galactic można otrzymać za:

  1. Wykonanie głównego celu misji;
  2. Wykonanie alternatywnego celu misji;
  3. Poziom zagrożenia (od 1 do 5);
  4. Ilość surowców wydobytych przez całą drużynę;
  5. Ilość przeciwników zabitych w trakcie wykonywania misji;
  6. Dodatkowe ostrzeżenie, jak np. Lethal Enemies gdzie przeciwnicy wyrządzają zwiększone obrażenia;
  7. Dodatkowe punkty doświadczenia można uzyskać za wykonanie Machine Event, jeśli pojawi się na danej mapie;
  8. Jeśli drużynie uda się znaleźć tajemniczy przedmiot ERR://23¤Y%/ otrzyma za to dodatkowe 2 000 punktów doświadczenia.
Stosując się do powyższych porad można uzyskać ogromne, bo nawet pięciocyfrowe ilości punktów doświadczenia - Deep Rock Galactic: XP, surowce - jak szybko zdobywać? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Stosując się do powyższych porad można uzyskać ogromne, bo nawet pięciocyfrowe ilości punktów doświadczenia. Jak widać na powyższym obrazku, drużyna pomyślnie zakończyła misję z anomalią Double XP z 3 poziomem skomplikowania i długości, dodatkowym ostrzeżeniem, a do tego na poziomie Hazard 3 i zainkasowała aż 32 090 punktów doświadczenia! To wystarczająco, aby zdobyć na raz nawet kilka poziomów!

Jak szybko zdobywać surowce?

Surowce w grze Deep Rock Galactic są potrzebne do wielu czynności: modyfikowania broni i innego wyposażenia, modyfikowania drona Bosco, awansowania postaci, tworzenia przedmiotów kosmetycznych i Overclocks w kuźni, a także do zakupów w Accessory Shop. Aby dobrze rozwinąć swoją postać Gracz będzie potrzebował ogromne pokłady surowców, które może mu zaoferować planeta Hoxxes IV.

Każdy obszar planety Hoxxes IV w grze Deep Rock Galactic posiada określone złoża surowców. Niektóre z nich mogą występować w wielu biomach naraz, ale nie zawsze z taką samą częstotliwością. Zasoby surowców na planecie Hoxxes IV można podzielić na obfite i ograniczone.

Nazwa obszaru

Obfite zasoby

Ograniczone zasoby

Crystaline Caverns

Jadiz

Bismor

Glacial Strata

Magnite

Umanite

Magma Core

Magnite

Croppa

Fungus Bogs

Croppa

Jadiz

Dense Biozone

Bismor

Umanite

Salt Pits

Enor Pearl

Bismor

Sandblasted Corridors

Enor Pearl

Magnite

Radioactive Exclusion Zone

Umanite

Enor Pearl

Jeśli chcesz zdobyć ogromne ilości rzadkich surowców w trakcie wyboru misji szukaj takich, które posiadają anomalię Mineral Mania (zaznaczono ją na powyższym obrazku) - Deep Rock Galactic: XP, surowce - jak szybko zdobywać? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jeśli chcesz zdobyć ogromne ilości rzadkich surowców w trakcie wyboru misji szukaj takich, które posiadają anomalię Mineral Mania (zaznaczono ją na powyższym obrazku). Dzięki temu w jaskini wygenerowanej do danej misji rzadkie surowce będą występować znacznie częściej niż normalnie.