Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Gunner - broń pomocnicza Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Broń pomocnicza Gunnera – Bulldog Heavy Revolver i BRT7 Burst Fire Gun opis, omówienie, wskazówki.

Podstawową bronią pomocniczą Gunnera jest ręczny rewolwer Bulldog Heavy Revolver jednak po osiągnięciu 15 poziomu otrzymuje on dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, BRT7 Burst Fire Gun. Rewolwer posiada ogromną siłę rażenia i nadaje się do eliminacji pomniejszych przeciwników, a BRT7 Burst Fire Gun to automatyczny pistolet, który posiada tryb strzelania burst, czyli wystrzeliwuje kilka pocisków w serii.

Bulldog Heavy Revolver

Bulldog Heavy Revolver to potężny pistolet ręczny, który strzela pociskami dużego kalibru i wyrządza bardzo duże obrażenia. Rewolwer Gunnera posiada w bębenku miejsce tylko na 4 pociski, ale postać może je szybko przeładować używając do tego specjalnie przygotowanych magazynków. Największą zaletą broni Bulldog Heavy Revolver jest jego siła ognia, która jest jedną z najwyższych w grze. Celując w słabe punkty przeciwnika możesz powalić go zaledwie jednym strzałem.

Kolejną zaletą tego rewolweru jest jego celność - Deep Rock Galactic: Gunner - broń pomocnicza - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Kolejną zaletą tego rewolweru jest jego celność. Stojąc w miejscu jesteś w stanie trafić w każdy cel, nawet w znacznej odległości od Twojej postaci. Do wad Bulldoga można na pewno zaliczyć małą pojemność magazynka i długi czas przeładowania.

Proponowane modyfikacje Bulldog Heavy Revolver:

 1. Tier 1 - Quickfire Ejector;
 2. Tier 2 - Increased Caliber Rounds;
 3. Tier 3 - Hollow-Point Rounds;
 4. Tier 4 - High Velocity Rounds;
 5. Tier 5 - Dead-Eye.

Proponowane Overclocks Bulldog Heavy Revolver:

 1. Balanced - Six Shooter;
 2. Unstable - Elephant Rounds.

BRT7 Burst Fire Gun

Po osiągnięciu 15 poziomu Gunner otrzymuje dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, którą jest BRT7 Burst Fire Gun. Ten automatyczny pistolet ręczny za jednym pociągnięciem spustu wystrzeliwuje 3 celne pociski w szybkiej serii. BRT7 Burst Fire Gun posiada spory zapas amunicji i całkiem dobrą celność dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywany w trakcie ruchu. Niestety, w porównaniu d Bulldoga BRT7 wyrządza bardzo małe obrażenia przez co nie jest często wykorzystywany w trakcie rozgrywki.

Proponowane modyfikacje Breach Cutter:

 1. Tier 1 - High Velocity Rounds;
 2. Tier 2 - Recoil Dampener;
 3. Tier 3 - Increased Caliber Rounds;
 4. Tier 4 - Hollow-Point Bullets;
 5. Tier 5 - Longer Burst.

Proponowane Overclocks Breach Cutter:

 1. Clean - Full Chamber Seal;
 2. Balanced - Compact Mags.