Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Rodzaje misji, zadań Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika Gracz dowie się, jakie są rodzaje misji w grze Deep Rock Galactic.

Misje to tak naprawdę główna forma rozgrywki w grze Deep Rock Galactic. Wszystkie misje dostępne są z poziomu terminala misji (mission select terminal), który zlokalizowany jest w głównej części stacji kosmicznej, na samym środku więc na pewno nie da się go przeoczyć. Po włączeniu terminala Gracz w pierwszej kolejności będzie musiał wybrać region planetarny, a następnie rodzaj misji, którą chcę wykonać.

Misje oznaczone symbolem kłódki są tymczasowo niedostępne i muszą zostać odblokowane poprzez wykonywanie kolejnych zadań - Deep Rock Galactic: Rodzaje misji, zadań - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Misje oznaczone symbolem kłódki są tymczasowo niedostępne i muszą zostać odblokowane poprzez wykonywanie kolejnych zadań. Każda z dostępnych misji została odpowiednio oznaczona i opisana pod względem długości trwania oraz poziomu trudności. Za wykonanie misji Gracz otrzymuje punkty doświadczenia oraz kredyty. Co więcej, wszystkie surowce i materiały rzemieślnicze zebrane podczas misji zostają zdeponowane do kieszeni Gracza po jej ukończeniu i mogą być wykorzystane do ulepszania przedmiotów i uzbrojenia.

Aktualnie w grze Deep Rock Galactic istnieje pięć rodzajów misji, a każda z nich różni się od siebie pod względem głównego celu, który należy wykonać, aby zaliczyć zadanie. Jaskinie generowane do konkretnych misji mogą także różnić się między sobą pod względem ukształtowania terenu, ilością oraz zróżnicowaniem surowców, a także typem przeciwników (Obcych). Rodzaje misji w grze Deep Rock Galactic to:

  1. Minig Expeditions - misje wydobywcze;
  2. Egg Hunt - polowanie na jaja Obcych;
  3. Salvage Operation - odzyskiwanie porzuconych robotów M.U.L.E.;
  4. Point Extraction -zbieranie kryształów Aquarq;
  5. Elimination - polowanie na Dreadnoughts.

Dostęp do wszystkich misji w grze Deep Rock Galactic można odblokować poprzez wykonanie szeregu specjalnych zadań tzw. Assignment Missions.