Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Misje typu Salvage Operation to jeden z typów misji dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Salvage Operation to druga z kolei misja, którą Gracz może odblokować po zaliczeniu jednego z zadań Assignment Missions. Misje typu Salvage Operation rozpoczynają się w małym podziemnym pomieszczeniu skąd przechodzi się do znacznie bardziej obszernej jaskini, gdzie można znaleźć zepsute mini roboty M.U.L.E., a zadaniem Gracza będzie doprowadzenie ich do stanu używalności i ucieczka z podziemnego kompleksu.

Mini roboty M - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Mini roboty M.U.L.E. można bardzo łatwo zlokalizować, ponieważ zostały otoczone lekko świecącą poświatą dobrze widoczną w ciemności, a do tego wydają bardzo charakterystyczny dźwięk "beep", który pomaga w określeniu odpowiedniego kierunku eksploracji terenu. Po zlokalizowaniu robota należy przystąpić do procedury naprawy.

Dookoła każdego z zepsutych robotów porozrzucano 4 mechaniczne nogi jednak do całkowitej naprawy małego robota M - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Dookoła każdego z zepsutych robotów porozrzucano 4 mechaniczne nogi jednak do całkowitej naprawy małego robota M.U.L.E. będą potrzebne tylko 3. Mechanicznej nogi nie da się podnieść od razu, lecz trzeba ją najpierw wykopać kilofem. Zdobytą nogę zanosimy do robota i umieszczamy ją na swoim miejscu (domyślnie E na klawiaturze).

Po dostarczeniu wszystkich trzech nóg, mały robot M - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po dostarczeniu wszystkich trzech nóg, mały robot M.U.L.E. jest już kompletny i można zacząć naprawę. W tym celu podejdź do robota i przytrzymaj przycisk odpowiedzialny za wykonanie akcji (domyślnie E na klawiaturze). Po dłuższej chwili robot zostanie naprawiony, a postęp misji zaliczony.

Ilość mini robotów M.U.L.E, jaką trzeba naprawić różni się w zależności od długości misji oraz jej trudności i przedstawia się następująco:

Długość jaskini

Skomplikowanie

Ilość robotów do naprawy

1 - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
2 roboty do naprawy - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

2 roboty do naprawy

2 - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry
3 roboty do naprawy - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - główny cel misji - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

3 roboty do naprawy