Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Engineer - broń główna Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Broń główna Engineera – Warthog Auto 210 i Stubby Voltaic SMG opis, omówienie, wskazówki.

Podstawową bronią główną Engineera jest Warthog Auto 210 jednak po osiągnięciu 10 poziomu otrzymuje on także dostęp do alternatywnej broni głównej, Stubby Voltaic SMG. Pierwsza z wymienionych broni należy do gatunku półautomatycznych strzelb, która świetnie spisuje się w walce na bliskim kontakcie. Stubby Voltaic SMG to szybkostrzelny automat, który nie wyrządza zbyt dużych obrażeń, ale za to ma szansę na porażenie wrogów i spowolnić ich na krótki czas.

Warthog Auto 210

Warthog Auto 210 to główna broń Engineera - półautomatyczną strzelba, która wyrzuca z siebie pociski rozpryskujące się na wiele odłamków, które dotkliwie ranią przeciwników. W bardzo bliskim kontakcie Warthog Auto 210 spisuje się wyśmienicie do eliminowania pomniejszych przeciwników, ponieważ możesz powalić wroga zaledwie jednym strzałem.

Niestety, Warthog Auto 210 nie spisuje się już aż tak dobrze w walce z poważniejszymi przeciwnikami, jak np - Deep Rock Galactic: Engineer - broń główna - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Niestety, Warthog Auto 210 nie spisuje się już aż tak dobrze w walce z poważniejszymi przeciwnikami, jak np. Pretorians. Na szczęście przy pomocy odpowiednich modyfikacji i Overclocks z podstawowej strzelby można zrobić naprawdę przerażającą broń, która świetnie spisze się w każdej możliwej sytuacji.

Proponowane modyfikacje Warthog Auto 210:

 1. Tier 1 - Supercharged Feed Mechanism;
 2. Tier 2 - Loaded Shells;
 3. Tier 3 - High Capacity Magazine;
 4. Tier 4 - Bigger Pellets;
 5. Tier 5 - Miner Adjustement.

Proponowane Overclocks Warthog Auto 210:

 1. Clean - Light-Weight Magazines;
 2. Unstable - Mini Shells.

Stubby Voltaic SMG

Po osiągnięciu 10 poziomu Engineer może odblokować alternatywną broń główną, którą jest Stubby Voltaic SMG. Jak sama nazwa sugeruje, Stubby to lekka broń maszynowa (SMG), która charakteryzuje się bardzo wysoką szybkostrzelnością, ale cierpi z powodu sporego odrzutu i krótkiego zasięgu. Co więcej, obrażenia wyrządzane przez Stubby Voltaic SMG też nie są zbyt wysokie.

To, co czyni Stubby Voltaic SMG wyjątkową bronią to fakt, że przy trafieniu w cel każdy pocisk ma 20% szansę na porażenie wroga, wyrządzając w ten sposób obrażenia rozłożone w czasie i spowalniając go.

Proponowane modyfikacje Stubby Voltaic SMG:

 1. Tier 1 - Increased Caliber Rounds;
 2. Tier 2 - Floating Barrel;
 3. Tier 3 - High Velocity Rounds;
 4. Tier 4 - Overcharged Rounds;
 5. Tier 5 - Conductive Bullets.

Proponowane Overclocks Stubby Voltaic SMG:

 1. Clean - Super-Slim Rounds;
 2. Balanced - Light-Weight Rounds.