Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Gunner- przedmioty do rzucania Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Przedmioty do rzucania – Sticky Grenade, Incendiary Grenade, Cluster Grenade opis, omówienie, wskazówki.

Jak każda klasa dostępna w grze Deep Rock Galactic, Gunner ma dostęp do trzech przedmiotów do rzucania. Podstawowym przedmiotem do rzucania jest Sticky Grenade - granat, który jest zdolny do przyczepienia się do każdego podłoża, a nawet ciała przeciwnika. Na 5 poziomie Gunner może odblokować Incendiary Grenade, a na 10 poziomie Cluster Grenade.

Sticky Grenade

Sticky Grenade to podstawowy granat na wyposażeniu Gunnera. Cechą charakterystyczną tego granatu jest to, że przyczepia się do każdej powierzchni lub przeciwnika zanim wybuchnie. Jeśli chodzi o obrażenia, Sticky Grenade wypada nieco słabiej od swoich konkurentów, ale za to Gunner może mieć ich aż 6.

Należy tutaj także zaznaczy fakt, że Sticky Grenade wywołuje strach wśród wrogów - Deep Rock Galactic: Gunner- przedmioty do rzucania - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Należy tutaj także zaznaczy fakt, że Sticky Grenade wywołuje strach wśród wrogów. Oznacza to, że jeśli przyczepisz go do przeciwnika ten zacznie uciekać i płoszyć pozostałych wrogów. Efekt strachu wzmocni się w momencie eksplozji

Incendiary Grenade

Incendiary Grenade to granat zapalający, który nie wyrządza bezpośrednich obrażeń, ale pokrywa dany obszar terenu okręgiem ognia, który utrzymuje się przez 8 sekund. Płomienie stworzone przez granat zapalający zachowują się podobnie do płomyków "sticky flames" wystrzeliwanych przez miotacz ognia Drillera i przylegają do podłożą dotkliwie raniąc wrogów.

Incendiary Grenade wybuchnie tylko wtedy, gdy dotknie podłogi. Oznacza to, że można go odbijać od ścian i sufitów, aby zmienić jego trajektorię lotu.

Cluster Grenade

Cluster Grenade zachowuje się jak pocisk kasetowy, ponieważ wywołuje aż 9 pomniejszych wybuchów w serii. Ze względu na nieprzewidywalny efekt wybuchu korzystanie z Cluster Grenade będzie wymagało wiele praktyki.

Ze względu na nieprzewidywalny charakter granatów kasetowych należy używać ich ze szczególną ostrożnością. Detonując jeden granat w ciasnym pomieszczeniu możesz skazać całą drużynę na śmierć i niezaliczenie misji.