Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Scout - wyposażenie specjalne Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Wyposażenie specjalne Scouta – Grappling Gun i Flare Gun opis, omówienie, wskazówki.

Jednym z największych atutów Scouta jest jego wyposażenie specjalne, czyli Grappling Gun oraz Flare Gun. Grappling Gun to narzędzie, które zapewnia Scoutowi niesamowitą mobilność, a Flare Gun rozświetli nawet najczarniejsze jaskinie odkrywając przed drużyną dzielnych krasnoludów cenne surowce i potencjalne zagrożenie.

Grappling Gun

Grappling Gun to niezwykle przydatne narzędzie zwiadowcze, które pozwala Scoutowi na dostanie się do trudno dostępnych miejsc i zbierać surowce z najwyższych kondygnacji jaskiń. Grappling Gun to nic innego jak broń z wyciągarką, która jest w stanie wystrzelić linę z hakiem, a następnie przyciągnąć postać do danego miejsca.

Grappling Gun może być także wykorzystywany w trakcie walki - Deep Rock Galactic: Scout - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Grappling Gun może być także wykorzystywany w trakcie walki. Za jego pomocą Scout może szybko ewakuować się z zagrożonego obszaru i prowadzić ostrzał z innej pozycji. Po wystrzeleniu haka następuje krótka przerwa, w której lina leci do punktu docelowego, a następnie rozpoczyna się proces przyciągania postaci. Proces ten można opóźnić poprzez przytrzymanie przycisku strzału. W trakcie przyciągania musisz być niezwykle ostrożny, ponieważ ponowne wciśnięcie przycisku strzału skutkuje puszczeniem liny i upadkiem co może zakończyć się śmiercią krasnoluda.

Grappling Gun Scouta świetnie współgra z platformami tworzonymi przez Engineera. Wykorzystując te dwie umiejętności Scout może w szybkim tempie zdobyć minerały, które znajdują się w górnej części jaskini i są niedostępne dla innych krasnoludów.

Proponowane modyfikacje Grappling Gun:

  1. Tier 1 - Longer Cable;
  2. Tier 2 - Greater Cable Stretch;
  3. Tier 3 - High Velocity Ejection System;
  4. Tier 4 - Bypassed Integrity Check.

Flare Gun

Flare Gun to niezwykle przydatne narzędzie pomocnicze, które znajduje się na wyposażeniu każdego Scouta. Za pomocą tej wyrzutni Scout może wystrzeliwać race świetlne, które wbijają się w ściany i sufity jaskiń i oświetlają teren na sporym obszarze. Flary wystrzeliwane z tej wyrzutni świecą znacznie jaśniej niż standardowe ręczne flary rzucane przez krasnoludy i także znacznie dłużej, bo aż 75 sekund.

Dobrze oświetlone pomieszczenia nie będą miały przed drużyną krasnoludów żadnych tajemnic - Deep Rock Galactic: Scout - wyposażenie specjalne - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Dobrze oświetlone pomieszczenia nie będą miały przed drużyną krasnoludów żadnych tajemnic. Jak na dłoni widać wtedy wszelkie zakamarki i ukryte surowce. Dobra widoczność pozwala także od razu zlokalizować potencjalne zagrożenie i zaplanować akcję ofensywną. Flare Gun niestety cierpi na małą ilość zapasowych pocisków więc trzeba używać jej z rozmysłem.

Proponowane modyfikacje Shield Generator:

  1. Tier 1 - Thicker Core;
  2. Tier 2 - High Capacity Magazine;
  3. Tier 3 - Expanded Ammo Bags.