Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Loot Bugs - typy, loot, surowce Deep Rock Galactic poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika Gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat neutralnych stworzeń typu Loot Bug, które może napotkać w trakcie eksploracji podziemnych kompleksów w grze Deep Rock Galactic, jakie są ich typy oraz co można uzyskać po ich likwidacji.

Loot Bugs to specjalny rodzaj stworzeń, które zamieszkują podziemne kompleksy w grze Deep Rock Galactic. W odróżnieniu od pozostałych agresywnych gatunków Obcych, stworzenia typu Loot Bug są neutralne i całkowicie nieszkodliwe co oznacza, że nie są w stanie wyrządzić Graczowi bezpośrednich obrażeń. W momencie pisania tego poradnika w grze Deep Rock Galactic można wyróżnić trzy typy takich stworzeń: Loot Bug, Golden Loot Bug oraz specjalny rodzaj stworzenia o nazwie Huuli Hoarder.

Loot Bug

Loot Bug to neutralne stworzenie o zielonym zabarwieniu, które jest całkowicie nieszkodliwe dla Gracza i nie potrafi wyrządzić żadnych obrażeń. Loot Bug bardzo dobrze trzyma się każdego podłoża więc może pełzać zarówno po ziemi, jak i ścianach i sklepieniu jaskini. Loot Bug może zostać zlikwidowany za pomocą broni lub kilofa z czego żaden krasnolud nie będzie dumny (czasem można nawet usłyszeć ciekawe komentarze na temat tych stworzeń), ale w zamian za to Gracz może otrzymać nieco dodatkowych minerałów Nitra oraz Gold.

Rozbity Loot Bug wyrzuca surowce na wszystkie strony i często trzeba za nimi biec, aby je zebrać, a niekiedy potrafią stoczyć się do głębszych partii jaskini, dlatego po zadaniu ostatecznego ciosu warto na Loot Buga po prostu wskoczyć lub jeśli znajduje się na ścianie, podskoczyć na jego wysokość w - Deep Rock Galactic: Loot Bugs - typy, loot, surowce - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Rozbity Loot Bug wyrzuca surowce na wszystkie strony i często trzeba za nimi biec, aby je zebrać, a niekiedy potrafią stoczyć się do głębszych partii jaskini, dlatego po zadaniu ostatecznego ciosu warto na Loot Bug'a po prostu wskoczyć lub jeśli znajduje się na ścianie, podskoczyć na jego wysokość w momencie eksplozji surowców. Dzięki takiemu prostemu trickowi wszystkie surowce trafią od razu do torby Gracza.

Golden Loot Bug

Golden Loot Bug to specjalna odmiana stworzenia przenoszącego surowce. Podobnie jak jego zwykły odpowiednik, to neutralne stworzenie o złotym zabarwieniu jest całkowicie nieszkodliwe dla Gracza. Golden Loot Bug bardzo dobrze trzyma się każdego podłoża więc może pełzać zarówno po ziemi, jak i ścianach i sklepieniu jaskini. W odróżnieniu od jego zwykłego odpowiednika, Golden Loot Bug przenosi w sobie tylko jeden surowiec, Gold, ale za to w sporych ilościach.

Rozbity Golden Loot Bug wyrzuca surowiec Gold na wszystkie strony, dlatego po zadaniu ostatecznego ciosu warto na Golden Loot Buga po prostu wskoczyć lub jeśli znajduje się na ścianie, podskoczyć na jego wysokość w momencie eksplozji surowców - Deep Rock Galactic: Loot Bugs - typy, loot, surowce - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Rozbity Golden Loot Bug wyrzuca surowiec Gold na wszystkie strony, dlatego po zadaniu ostatecznego ciosu warto na Golden Loot Bug'a po prostu wskoczyć lub jeśli znajduje się na ścianie, podskoczyć na jego wysokość w momencie eksplozji surowców. Dzięki takiemu prostemu trickowi wszystkie bryłki cennego surowca trafią od razu do torby Gracza.

Huuli Hoarder

Huuli Hoarder to specjalna odmiana neutralnego stworzenia w grze Deep Rock Galactic. To niezwykle rzadkie stworzenie występuje zazwyczaj w trakcie wykonywania misji z anomalią Mineral Mania i podobnie jak zwykłe Loot Bug jest całkowicie niegroźne dla Gracza. To co wyróżnia Huuli Hoardera od zwykłych stworzeń typu Loot Bug to fakt, że przenosi on w sobie sporą ilość Nitry i Golda, ale także innych rzadkich surowców przyporządkowanych do określonego Biomu, jak np. Croppa, Umanite czy Magnite.

Huuli Hoarder to bardzo płochliwe stworzenie, które zacznie uciekać w momencie, gdy otrzyma nawet najmniejszą liczbę obrażeń - Deep Rock Galactic: Loot Bugs - typy, loot, surowce - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Huuli Hoarder to bardzo płochliwe stworzenie, które zacznie uciekać w momencie, gdy otrzyma nawet najmniejszą liczbę obrażeń. Od tego momentu rozpoczyna się wyścig z czasem - drużynie uda się wyeliminować Huuli Hoarder'a albo po pewnym czasie zakopie się on w ziemi i już więcej nie będą mieli szansy na zdobycie dodatkowych surowców. Na wyższych poziomach zagrożenia na Huuli Hoarder'a można zużyć strasznie dużo amunicji, więc nie zawsze jest to opłacalne. W trakcie ucieczki Huuli Hoarder pozostawia za sobą przeróżne surowce, które można później zebrać z ziemi i złożyć do depozytu.