Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Proces ewakuacji z misji Salvage Operation jest nieco bardziej złożony niż w przypadku innych misji dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Gracz nie musi biec do pojazdu ewakuacyjnego, ponieważ jest on już na miejscu, ale niestety jest zepsuty i trzeba go odpowiednio przygotować, aby móc wrócić do stacji kosmicznej i pomyślnie zakończyć zadanie.

Pierwszym krokiem jest wciśnięcie przycisku na robocie M - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Pierwszym krokiem jest wciśnięcie przycisku na robocie M.U.L.E., który zajmie miejsce w pojeździe i nie będzie uczestniczył w dalszej rozgrywce. Następnym krokiem jest uruchomienie łącza zwrotnego. Na powyższym obrazku widać sporych rozmiarów kontener otoczony zieloną poświatą, do którego należy podejść, aby rozpocząć proces rozkładania sprzętu (domyślnie trzeba trzymać E na klawiaturze).

Gdy łącze zwrotne zostanie poprawnie rozłożone rozpocznie się proces uruchamiania mechanizmu, który potrwa kilkadziesiąt sekund - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Gdy łącze zwrotne zostanie poprawnie rozłożone rozpocznie się proces uruchamiania mechanizmu, który potrwa kilkadziesiąt sekund. W tym czasie Gracz musi pozostać w zielonym okręgu i odpierać ataki Obcych, dopóki cała procedura nie zakończy się sukcesem.

Uwaga! Gracz ma tylko jedną szansę na wykonanie tej fazy ewakuacji. Jeśli wyjdzie poza zielony obszar i nie wróci do niego na czas lub zginie w trakcie obrony punktu cała misja zakończy się niepowodzeniem.

Kolejnym krokiem, który należy wykonać, aby uruchomić pojazd ewakuacyjny w misji Salvage Operation jest aktywacja złącza paliwa - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Kolejnym krokiem, który należy wykonać, aby uruchomić pojazd ewakuacyjny w misji Salvage Operation jest aktywacja złącza paliwa. Podobnie jak w przypadku łącza zwrotnego, mechanizm trzeba aktywować manualnie (domyślnie trzeba trzymać E na klawiaturze).

Po pomyślnym rozłożeniu złącza paliwowego zacznie się etap tankowania paliwa do pojazdu ewakuacyjnego - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po pomyślnym rozłożeniu złącza paliwowego zacznie się etap tankowania paliwa do pojazdu ewakuacyjnego. W tym czasie Gracz ponownie musi pozostać na obszarze zielonego kręgu i odpierać ataki Obcych przez kilkadziesiąt sekund.

Uwaga! Na wykonanie tankowania Gracz również ma wyłącznie jedną próbę. Jeśli wyjdzie poza zielony okręg i nie wróci do niego na czas lub zginie w trakcie odpierania ataków obcych misja zakończy się fiaskiem.

Gdy paliwo zostanie przelane do zbiorników rozpocznie się proces uruchamiania pojazdu ewakuacyjnego który trwa 1 minutę i 30 sekund - Deep Rock Galactic: Salvage Operation - zakończenie misji, ewakuacja - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Gdy paliwo zostanie przelane do zbiorników rozpocznie się proces uruchamiania pojazdu ewakuacyjnego który trwa 1 minutę i 30 sekund. W tym czasie Gracz znowu musi walczyć o przetrwanie i odpierać coraz śmielsze ataki Obcych. Na tym etapie mogą pojawić się także mocniejsi przeciwnicy, jak Pretorianie. Po upływie tego czasu Gracz będzie mógł w końcu wejść na pokład i wrócić do stacji kosmicznej.